شهردار کاشان از اجرای حدود ۱۸ هزار تن آسفالت در معابر مناطق پنج‌گانه طی روزهای آینده و تا یک ماه آتی خبر داد.
حسن بخشنده امنیه بیان کرد: این حجم آسفالت، حدود ۱۵۰ هزار متر مربع از معابر شهری را در بر می‌گیرد.
وی با اشاره به هزینه ۳۸.۵ میلیارد ریال تراش آسفالت به منظور آماده‌‌سازی معابر  خاطرنشان کرد: عملیات اجرای آسفالت معابر مناطق پنج‌گانه با احتساب هزینه زیرسازی آن با اعتباری حدود ۴۳۰ میلیارد ریال انجام می‌شود.
شهردار کاشان به ذکر نام معابری پرداخت که عملیات آسفالت آن در دستور کار قرار گرفته است و گفت:خیابان اباذر و بلوار نماز با اجرای مجموع ۲۰۱۰ تن و سطح ۱۷ هزار متر مربع از جمله این معابر در منطقه یک محسوب می‌شوند.
بخشنده امنیه، خیابان کلیم کاشانی، خیابان مهر و معابر فرعی پیرامونی و خیابان کارگر را از معابر حوزه منطقه دو عنوان کرد که عملیات آسفالت در آن اجرا می‌شود.
وی اضافه کرد: ۳۶۹۰ تن آسفالت در مساحتی بالغ بر ۳۰۰۰۰ هزار متر مربع در این معابر اجرا می‌شود.
به گفته وی، بخشی از بلوار ساحلی و بلوار شهدا در منطقه سه با ۳ هزار و ۳۰ تن آسفالت و با سطح دربرگیری ۲۴۵۰۰ متر مربع طی روزهای آینده آسفالت می‌شود.
شهردار کاشان در خصوص موارد در دست اقدام منطقه چهار نیز به برخی از معابر فاز یک، برخی معابر خیابان امیرالمومنین(ع) و مسیر کندرو چهاربانده محور امیرکبیر اشاره کرد و گفت: این معابر با حجم مصرفی ۵۱۰۰ تن و مساحت ۴۴ هزار متر مربع آسفالت می‌شوند.
بخشنده امنیه، عملیات آسفالت بلوار قطب راوندی با صرف ۳۶۰۰ تن آسفالت در مساحت ۳۰ هزار متر مربع انجام می گیرد.

وی، با اذعان به افزایش چشمگیر بهای قیر که موجب هزینه بالای اجرای آسفالت در معابر می‌شود تأکید کرد: این چالش‌ها در عزم مدیریت شهری برای خدمت صادقانه به شهروندان مبتنی بر توزیع عادلانه امکانات وخدمات خللی وارد نمی‌کند.

آخرین اخبار

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp