کودکان بازیگوش حادثه آفریدند
آتش‌سوزی در یکی از آپارتمان‌های شهرک خاتم‌الانبیا

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان از آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی بر اثر بازیگوشی دو برادر هفت و ۱۰ ساله خبر داد که سبب سوختگی مادرشان شد.

روح‌الله فدایی گفت: در پی تماس تلفنی همسایگان آن منزل با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده دود از تراس یک آپارتمان مسکونی شش طبقه در شهرک خاتم‌الانبیا (مسکن مهر) کاشان، ستاد فرماندهی بلافاصله گروه اطفای حریق ایستگاه‌ پنج مستقر در همان شهرک را به محل حادثه اعزام نمود که با حضور آتش‌نشانان در محل مشخص شد، در پی غفلت و سهل‌انگاری والدین، کودکان با برداشتن کبریت اقدام به روشن کردن آتش در تراس منزل کرده که این اقدام خطرآفرین موجب آتش‌سوزی شده بود.

وی ادامه داد: در این حادثه مادر کودکان با مشاهده آتش ایجادشده در تراس که دود آن تمامی فضای منزل را هم پر کرده بود اقدام به خاموش کردن آن می‌کند که از ناحیه دست و پا دچار سوختگی می‌شود. خوشبختانه در این حادثه به کودکان صدمه‌ای وارد نشد و تیم‌های عملیاتی اورژانس حاضر در محل اقدامات درمانی لازم را برای مادر انجام دادند.

فدایی با بیان اینکه پتو و پرده‌های موجود در تراس این آپارتمان علت تشدید آتش‌سوزی بوده است، توصیه کرد: به هیچ وجه کودکان را در منزل تنها نگذاشته و وسایل خطرناک مانند کبریت و فندک را از دسترس آنها خارج کرده و توصیه های آموزشی و ایمنی را به کودکان بیاموزیم و خطرات احتمالی تا حدی آنها را آشنا کنیم.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp