▫️شهردار کاشان، از اعلام آمادگی شهر کازانلاک بلغارستان برای انعقاد قرارداد همکاری با کاشان خبر داد و آن را زمینه ساز توسعه مبادلات فرهنگی و اقتصادی و هچنین امضای قرارداد خواهرخواندگی دانست.

▫️حسن بخشنده امنیه بیان کرد: بر اساس اعلام سفارت جمهوری بلغارستان مبنی بر آمادگی و تمایل شهر کازانلاک برای انعقاد قرارداد با دیار سیلک، شهرداری کاشان نیز با این پیشنهاد موافقت کرده است.

▫️وی، کشت گل و صنایع وابسته آن را تشابه دو شهر کاشان و کازانلاک ذکر و خاطرنشان کرد: این عرصه می‌تواند علاوه بر توسعه اقتصادی و صنعتی، عامل رونق گردشگری این دو قطب پرورش گل گردد.

▫️شهردار کاشان، تأکید کرد: به منظور رونق و توسعه این بخش، باید دو شهر با هم‌افزایی و انتقال دانش و تجربه، زمینه استفاده از دستاوردهای یکدیگر را در این حوزه فراهم آورند.

▫️بخشنده امنیه، با اشاره به انعقاد قراردادهای همکاری و خواهرخواندگی با سایر شهرها بیان کرد: مدیریت شهری بر این باور است که یکی از الزامات توسعه، ایجاد مناسبات بین‌المللی با شهرها در نقاط مختلف جهان است.

▫️شایان ذکر است، طی دوره کنونی مدیریت شهری، کاشان با شهرهایی مانند نجف اشرف عراق، شینینگ چین، استاری‌گراد سارایوو، طوبی سنگال و..قراردادهای مختلفی در قالب همکاری و خواهرخواندگی منعقد کرده است.

 

آخرین اخبار

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp