نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل، خواستار توجه ویژه به دغدغه‌های هیئت‌های اندیشه‌ورز به عنوان مبنای تصمیمات اجرایی از سوی مدیران و مسئولان منطقه شد.

▫️جواد نائینی در همایش رؤسا و اعضای کمیته های تخصصی پژوهشی اتاق فکر مدیریت شهری کاشان، با یادآوری نگاه مقام معظم رهبری به موضوع پژوهش و اندیشه‌ورزی تأکید کرد: باید این نگاه، سرلوحه تصمیمات و اقدامات اجرایی قرار گیرد و از ظرفیت‌های آنان برای رشد و توسعه شهر و کشورمان بهره ببریم.

▫️وی، با اشاره به توصیه تشکیل هیئت‌های اندیشه‌ورز در بسیج توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: هیئت‌های اندیشه‌ورز همواره زمینه‌ساز اتفاقات ارزشمندی بوده‌اند و توانسته‌اند مسائل و چالش‌ها را به خوبی شناسایی و سپس مدیریت کنند.

▫️نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل، استفاده از نیروی جوان متخصص و نخبه انقلابی را یک ضرورت برای توسعه و تعالی منطقه فرهنگی کاشان و ایران اسلامی خواند و بر ضرورت استفاده مدیران و مسئولان از این ظرفیت ناب تأکید کرد.

▫️همایش رؤسا و اعضای کمیته های تخصصی پژوهشی اتاق فکر مدیریت شهری کاشان با حضور شهردار کاشان، نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران شهری و بیش از ۷۰ نفر از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه ها به همت معاونت برنامه ریزی و هماهنگی شهرداری کاشان برگزار شد.

آخرین اخبار

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp