معتمد محلی ناحیه یک منطقه ۳ شهرداری:
فعالیت‌های عمرانی، بلوار سردار شهید معمار حسن آباد را متحول می‌کند

معتمد محلی ناحیه یک منطقه ۳ شهرداری با بیان ضرورت نگاه ویژه‌تر به عمران شهری در محدوده حسن‌آباد گفت: جاده قدیم حسن‌آباد و بلوار سردار شهید معمار محدوده جغرافیایی کوچکی است که فعالیت‌های عمرانی آزادسازی و راه‌سازی می تواند در این نواحی تحول عمرانی ایجاد کند.

حسن بنده‌خدا در ارتباط تلفنی با برنامه #صبح_سیلک حسن‌آباد را قطب کشاورزی شهری، به خصوص در کشت سبزیجات دانست و تأکید کرد: بخش محدود مسکونی این نقطه از شهر نیازمند توجه بیشتری است.

وی وصول منابع درآمدی شهرداری از محدوده حسن‌آباد را ناچیز خواند و ابراز امیدواری کرد تا با انجام گرفتن فعالیت‌های عمرانی در بلوار سردارشهید معمار زمینه رونق ساخت و سازها و ایجاد ارزش افزوده در این ناحیه ممکن شود.

بنده‌خدا جایگاه تعاملی معتمدان محلی با مدیریت شهری در نیازسنجی پروژه‌های عمرانی سطح نواحی را مثبت ارزیابی و اذعان کرد: بنا به گفته سردار شهید حاج محمدابراهیم همت انجام کارها اگر برای رضای خدا باشد ثمربخش است.

معتمد محلی ناحیه یک منطقه ۳ شهرداری لزوم کاهش بروکراسی اداری را خواستار شد و تصریح کرد: برداشتن موانع اداری در تقویت مشارکت‌های مردمی تأثیر شایانی دارد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp