معاون خدمات شهری منطقه یک مطرح کرد
رنگ‌آمیزی ۸ هزار متر از جدول‌های منطقه یک

معاون خدمات شهری منطقه یک شهرداری کاشان از رنگ‌آمیزی بیش از ۸ هزار متر طول جداول سطح این منطقه از ابتدای سال تا آغاز زمستان خبر داد.

حمیدرضا بهروز،اعتبار این عملیات را بالغ بر ۱.۲ میلیارد ریال ذکر و بیان کرد: زیباسازی فضای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول خیابان‌های سطح منطقه می‌تواند در راستای ارتقای سطح کیفی معابر و ارتقای مناظر شهری موثر باشد.

وی، اجرای ۶۵۰ متر مربع نقاشی دیواری را با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال را از اقدامات دیگر این حوزه عنوان کرد و افزود: عملیات بهسازی و نقاشی دیواره های سطح شهر و بوستان ها از فعالیت های مهم در حوزه آراستگی و زیبایی شهر محسوب می‌شود.

معاون خدمات شهری منطقه یک، پیرایش ۷۰۰ متر مربع از فضاهای شهری، ۷۰ مورد حذف زوائد فیزیکی مسیرهای اصلی و رنگ‌آمیزی ۹۵ مورد مبلمان پارک ها و وسایل تندرستی را نیز در حوزه زیباسازی منطقه طی سال جاری متذکر شد.

بهروز، صیانت از اموال بیت المال و زیبایی شهر را یک ضرورت فرهنگ شهروندی دانست و از شهروندان بافت تاریخی فرهنگی به خاطر همکاری و تعامل‌شان برای حفظ کاشانی‌ زیبا قدردانی کرد.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp