فرمانده انتظامی کاشان خواستار شد
اعمال پیوست انتظامی و ایمنی در ساخت‌وسازهای شهری

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان اجرای طرح اعمال پیوست انتظامی با رویکرد امنیت ساختمان‌ها به صورت پایلوت در کاشان را خواستار شد و بیان کرد: بسیاری از شهروندان برای احداث ساختمان‌های خود هزینه گزافی را صرف می‌کنند اما کوچکترین دغدغه‌ای نسبت به امنیت آن ندارند.

▫️سرهنگ حسین بساطی در دیدار با شهردار کاشان، نیروی انتظامی و شهرداری را دو نهاد دارای مسئولیت‌های متعدد و تا حدی مشترک دانست و بر لزوم هم‌افزایی این دو مجموعه برای خدمتگزاری شایسته‌تر به شهروندان نجیب کاشانی تأکید کرد.

▫️وی، سپس با اشاره به برخی دغدغه‌ها در حوزه مدیریت شهری، ضرورت تمرکززدایی را خاطرنشان کرد و افزود:وجود داروخانه‌ها، مراکز درمانی، مطب پزشکان، مراکز اداری و تجاری و…موجب هدایت ترافیک چشمگیر به هسته مرکزی شهر شده که علاوه بر مغایر بودن با اصول پدافند غیرعامل موجب بروز مشکلات فراوان برای شهروندان شده است.

▫️فرمانده انتظامی شهرستان کاشان، احداث شهرک‌ سلامت، عملیاتی شدن شهرک مشاغل مزاحم و…را نیز در کاهش ترافیک بسیار موثر دانست و افزود: همچنین با ایجاد بازارچه‌های متعدد در نقاط مختلف شهر علاوه بر دسترسی مستقیم مردم به کالاها و کنترل قیمت‌ها، می‌توان از بروز ترافیک در محدوده نقاطی مانند بازار مهستان جلوگیری کرد.

▫️بساطی، معضل ترافیک هسته مرکزی شهر را جدی خواند و گفت:بسیاری از حوادث و درگیری‌‌های روزانه در خیابان‌های شهر ناشی از همین مشکل ترافیکی است که بعضا می‌تواند تبعات جبران‌ناپذیری داشته باشد.

▫️فرمانده انتظامی شهرستان کاشان، با یادآوری اقدام شهرداری کاشان برای اجرای دوربین‌های پویش تصویری عنوان کرد: با این وجود، موضوع هوشمندسازی در شهر نیازمند اقدام تلاش بیشتری است؛ هرچند که تاکنون هیچ‌گاه به عنوان برنامه‌ای مهم مطرح نبوده اما باید دانست این عرصه نه عامل هزینه بلکه موجب سرمایه‌گذاری است.

▫️بساطی، وجود نقاط حادثه‌خیز شهر و همچنین وضعیت نامطلوب برخی جاده‌ها به دلیل عدم انجام تعهدات بعضی مجموعه‌ها نظیر اداره راه و شهرسازی را یادآور شد.

▫️وی، به لزوم نصب المان‌ها در مبادی ورودی شهر نیز اشاره کرد و آن را موجب افزایش گردشگران و همچنین اطلاع رانندگان در زمینه ورود به حریم شهری دانست.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp