عملیات کاشت نشاء و واکاری نهال در سطح فضای سبز شهرداری منطقه دو

محمدرضا مکاری معاون خدمات شهری منطقه دو شهرداری کاشان ضمن گرامیداشت هفته درختکاری و منابع طبیعی و تبریک این روز به دوستداران طبیعت ، از اجرای عملیات کاشت نشاء و واکاری نهال در سطح بلوارها و میادین و پارک‌های منطقه دو خبر داد.

وی با اشاره به لزوم توسعه فضای سبز در جهت کاهش آلودگی هوا و شادابی محیط زندگی افزود : این عملیات در راستای توسعه فضای سبز شهری ، با کاشت ۲۵۰۰اصله انواع درخت از نوع گونه های مختلف در فضاهای مختلف سطح منطقه آغاز و درحال انجام می باشد.

مکاری با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵ هزار مترمربع نشاء با هدف احیا و توسعه فضای سبز ، افزایش کیفیت فضای سبز و حفظ طراوت محیط شهری در سطح منطقه دو اجرا گردیده ، عمده نهال های کاشته شده در میادین سطح شهر را شامل بنفشه ، شقایق ،شب بو،بومادران و همیشه بهار ذکر کرد.

وی در ادامه با تاکید بر اهمیت محیط زیست و تلاش برای حفظ آن تصریح کرد : تاکنون واکاری در فضای سبز شهری در بلوار بهارستان ، بلوار گلستان ، بلوار شهید مفتح ، خیابان شاهد ، خیابان زیارتی انجام شده است .معاون خدمات شهری منطقه دو افزود : زیتون تلخ ، کاج مشهد ، نارون ، آکاسیا ، کاج تهران از جمله درختانی است که واکاری گردیده است.

وی همچنین خیابان شهید بهشتی ، بلوار خلیج فارس ، پارک جنگلی جوان ، بلوار شهید مطهری را از دیگر فضاهایی عنوان کرد که عملیات مذکور در آن انجام شده است.

مکاری در پایان با بیان اینکه درخت مظهر زندگی و نماد آبادانی بوده ،رسیدن به نقطه مطلوب در حوزه فضای سبز را بدون همکاری شهروندان مسیر ندانسته وخواستار همراهی و مشارکت بیش از پیش شهروندان در حفظ و توسعه فضای سبز شهری شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp