▫️حسین حیدریان در همایش رؤسا و اعضای کمیته های تخصصی پژوهشی اتاق فکر مدیریت شهری کاشان با تقدیر از اقدام شهردار در تشکیل هیئت‌های اندیشه‌ورز، آن را گامی در مسیر ارتقای جایگاه پژوهش در حوزه اجرایی و تصمیم‌سازی قلمداد کرد.

▫️وی، همچنین با اشاره به تشکیل مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر، فعالیت آن در دوره جدید شورای اسلامی شهر را مبتنی بر نگرش جدید دانست و بر لزوم عملیاتی کردن دستاوردهای پژوهشی تأکید کرد.

▫️عضو شورای اسلامی شهر، استفاده از ظرفیت کارشناسان، متخصصان و نخبگان را در رفع معضلات زیرساختی شهر یک ضرورت خواند و جدّیت مدیران برای بهره‌مندی از این پتانسل ویژه را به عنوان یک اصل تعیین‌کننده متذکر شد.

▫️همایش رؤسا و اعضای کمیته های تخصصی پژوهشی اتاق فکر مدیریت شهری کاشان با حضور شهردار کاشان، نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران شهری و بیش از ۷۰ نفر از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه ها به همت معاونت برنامه ریزی و هماهنگی شهرداری کاشان برگزار شد.

آخرین اخبار

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp