عضو شورای اسلامی شهر:الزام بازنگری در ساختار خدمات شهری با محوریت نواحی و مناطق

مهدی نادعلی، در نشست هم‌اندیشی مدیران شهری با اعضای شورای اسلامی شهر، شنیدن صدایی واحد از هر سیستم و مجموعه‌ای یک الزام خواند و بیان کرد: اعضای هر سازمان یا نهادی به ویژه همانند شهرداری باید یک خط مشی و نگاه را دنبال کرده تا به هدف مطلوب دست یابند.

▫️وی، پاسخگویی را وظیفه هر مسئول و مدیری در هر جایگاهی دانست و گفت: علاوه بر این رویکرد، باید از طریق نظرسنجی، دغدغه افکارعمومی در فعالیت‌ها و اقدامات در دستور کار مدیران شهری قرار گیرد.

▫️رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورا، بازنگری در ساختار خدمات شهری را یک الزام قلمداد و تصریح کرد: این اقدام باید مبتنی بر رویکرد ناحیه‌محوری و منطقه‌محوری بوده و اختیارات متولیان خدمات شهری در نواحی و مناطق را متناسب با مسائل و دغدغه‌های آنان گسترش دهد.

▫️نادعلی، تسریع در انجام پروژه‌های شهری، تقویت نظارت در هنگام اجرای پروژه‌ها، ایجاد منابع درآمد پایدار و…را از دیگر مواردی برشمرد که می‌تواند در افزایش کارآمدی مدیریت شهری، ارتقای رضایت‌مندی مردم و کاهش مشکلات مالی شهرداری بسیار موثر باشد.

 

آخرین اخبار

در همایش “روایت مادری” که به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم …

این نشست به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و کمیسیون ملی یونسکو ایران و …

پربازدیدترین ها

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp