عضو شورای اسلامی شهر:«اقناع»، با گفت‌وگوی همدلانه و مسئولانه محقق می‌شود

▫️حسین باغشیخی در نشست هم‌اندیشی مدیران شهری با اعضای شورای اسلامی شهر با اشاره به موضوع «اقناع» به عنوان دغدغه مدیریت شهری، ایجاد گفت‌وگوی همدلانه و مسئولانه با شهروندان را گامی مهمی در تحقق آن دانست.

▫️وی، به‌کارگیری نگاه شبکه‌ای به جای نگرش خطی را عامل اتخاذ تصمیمات مناسب قلمداد و بیان کرد: برای حل چالش‌های مدیریت شهری نظیر درآمد، مطالبات و…باید متغیرهای مختلف را در نظر گرفت.

▫️عضو شورای اسلامی شهر، با قدردانی از اهتمام شهردار کاشان به موضوعاتی نظیر هوشمندسازی، دیپلماسی شهری و… گفت: در این زمینه توجه به پارامترهای مختلف و همچنین استفاده بهنیه از بسترهای نرم‌افزاری آن یک ضرورت است.

▫️باغشیخی، با اشاره به اهمیت تبدیل اطلاعات به اطلاعات غیرقابل اغماض، تفاوت مسئله با شبه مسئله را یادآور شد و تصریح کرد: ما بعضی اوقات، انرژی و زمان خود را معطوف به حل شبه مسئله‌ها کرده و از آن خروجی مسئله گرفته‌ایم.

▫️وی، با اشاره به موضوع فرآیندمحوری در عرصه مدیریت شهری گفت: در مسیر فرآیندها گم شده‌ایم و آنقدر گام‌ها و فرآیندها زیاد شده که هدف اصلی نادیده گرفته شده و مردم خسته از این فرآیندها شده‌اند.

▫️باغشیخی، همچنین با بیان اینکه در دوره‌های اخیر گرفتار ترازی به عنوان عرفی‌ُسازی شده‌ایم خواستار عرضه ترازی به روز و متناسب با وضعیت اکنون جامعه برای اتخاذ تصمیمات کارآمد شد.

 

آخرین اخبار

در همایش “روایت مادری” که به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم …

این نشست به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و کمیسیون ملی یونسکو ایران و …

پربازدیدترین ها

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp