مدیر ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کاشان گفت: در سه ماهه سوم سال جاری بیش از ۳۷ هزار راس دام سبک و سنگین در کشتارگاه صنعتی دام شهرداری ذبح شرعی شده است.

▫️حمیدرضا دهقانی گفت: در این مدت، تعداد ۳۶ هزار و ۹۸۸ رأس انواع دام سبک با رعایت مسائل بهداشتی ذبح شرعی گردیده است.

▫️مدیر ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کاشان افزود: فرآیند ذبح شرعی دام در کشتارگاه با نظارت و تائید ناظر ذبح شرعی و مسئول فنی بهداشتی و دکتر دامپزشک صورت می گیرد؛ در این مرحله فرآورده دامی نهایی قبل از تحویل به شبکه توزیع از نظر بهداشت و سلامت گوشت بررسی و در صورت مشاهده بیماری های دامی معدوم می گردد.

▫️دهقانی در پایان گفت: مصرف گوشت کشتار شده در خارج از چرخه کشتارگاه صنعتی احتمال انتقال انواع انگل، باکتری و قارچ از دام و فرآورده های دامی به انسان را افزایش می دهد؛ لذا با توصیه به هشمهریان محترم تقاضای بررسی برچسب بهداشتی فرآورده های دامی در زمان خرید راتأکید نمود.

▫️وی افزود: وسایل و تجهیزات سالن‌های خط کشتار و محوطه‌ها همه روزه ضدعفونی و با آب گرم شستشوی کامل شده و با حساسیت زیادی توسط بازرس فنی بهداشتی کشتارگاه کنترل می‌شود تا شهروندان عزیز از بابت خرید و مصرف گوشت قرمز نگرانی نداشته باشند.

 

آخرین اخبار

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp