طی آبان‌ماه گذشته صورت گرفت
وقوع ۲۷۷ حریق و حادثه در کاشان

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: آتش نشانان این سازمان در آبان‌ماه سال جاری در ۲۷۷ مورد آتش‌سوزی و حادثه در شهرستان حضور داشته و موفق به نجات جان ۶۷ نفر در جریان این عملیات شده‌اند.

▫️محمدعلی پیراسته بیان کرد : مهمترین علل ۷۲ مورد حریق رخ داده در آبان ماه، اتصالی برق ،عدم رعایت نکات ایمنی و بی احتیاطی در ایجاد حریق بوده و بیشترین حریقها مربوط به وسائل نقلیه و منازل مسکونی بوده است.

▫️وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان در ۲۰۵ حادثه مختلف از جمله تصادف، نجات افراد محبوس، رفع خطر حیوانات و….. حضور یافته و نسبت به امدادرسانی به شهروندان اقدامات لازم را انجام داده اند.

▫️مدیرعامل سازمان با اشاره به ۷۲۹۱ تماس باسامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش نشانی کاشان اظهار کرد متاسفانه درعملیات آبان‌ماه، ۱۹ مصدوم گزارش شده است

▫️وی در پایان از رضایت ۸۵ درصدی شهروندان از نحوه عملکرد سازمان در حوادثی که با سازمان تماس گرفته بودند خبر داد و گفت:طبق نرم افزاری که تهیه شده پس از پایان هر عملیات از مالکین و حادثه‌دیدگان در مورد نحوه امداد رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی نظرسنجی می‌شود.

 

آخرین اخبار

در همایش “روایت مادری” که به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم …

این نشست به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و کمیسیون ملی یونسکو ایران و …

پربازدیدترین ها

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp