شهردار کاشان تأکید کرد
نگرش متفاوت و نقش‌آفرینی جدی مدیریت شهری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

شهردار کاشان با اشاره به برنامه‌ها و اقدامات گوناگون مدیریت شهری برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بر عزم و نقش‌آفرینی جدی این نهاد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد.

حسن بخشنده امنیه، ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای نظام اسلامی به ویژه شهیدان دوران دفاع مقدس عنوان کرد: کارکرد نگاه و روش زندگی این عزیزان، محدود به دوره‌ای خاص نیست بلکه چون چراغی فروزان، مسیر پیش‌روی امروز و آینده را نیز روشن می‌سازد.

وی خاطرنشان کرد: در صورتی که فرهنگ ایثار و شهادت به معنای واقعی در جامعه نهادینه شود، بسیاری از مشکلات پیچیده و دیرینه ما حل می‌شود.

شهردار کاشان، به برنامه‌ها و اقدامات مختلف مدیریت شهری برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس اشاره و بیان کرد: شهرداری کاشان از تمام ظرفیت‌ها و امکانات خود برای برگزاری باشکوه این مناسبت مهم در دارالمومنین استفاده می‌کند.

بخشنده امنیه، فضاسازی محیطی، برپایی مراسم و آیین‌ها، تولید محتواهای فرهنگی و رسانه‌ای و… را در روزهای پیش رو یادآور شد و گفت: بخش‌های مختلف خانواده بزرگ شهرداری از جمله سازمان‌ سیما، منظر و فضای سبز، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل و..برنامه‌ها و اقدامات مختلفی برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس را تدارک دیده‌اند.

وی، نگرش مدیریت شهری در این دوره به حوزه ایثارو شهادت را محوری و متفاوت خواند و بر تزریق روحیه نشأت گرفته از این فرهنگ به اجزای مختلف شهرداری تأکید کرد.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp