شهردار کاشان با اشاره به آغاز به کار کمیته های تخصصی پژوهشی اتاق فکر مدیریت شهری، تشکیل این هیئت‌های اندیشه‌ورزی را گامی عملیاتی برای جلوگیری از انجام اقدامات سلیقه‌ای و احساسی دانست.

▫️حسن بخشنده امنیه در همایش رؤسا و اعضای کمیته های تخصصی پژوهشی اتاق فکر مدیریت شهری کاشان، با اشاره به مشکلات زیرساختی شهر به ویژه در حوزه گردشگری، نقش نگرش پژوهشی برای حل این مسائل اساسی و دیرینه حائز اهمیت دانست.

▫️وی، عدم وجود نگاه بلندمدت را یکی از چالش ‌های جدی در مسیر توسعه کاشان بزرگ قلمداد و خاطرنشان کرد: برخورداری از نگرش جامع و کلان می‌توانست از بروز بسیاری از مشکلات امروز شهر و منطقه بکاهد.

▫️شهردار کاشان، توسعه و تعالی حقیقی کاشان را بدون ایجاد زیرساخت‌های مناسب غیرقابل تحقق دانست و گفت: کاشان شهری با جایگاهی ویژه، تمدنی غنی و ظرفیت‌های ناب، نامی مطرح در آوردگاه جهانی مطرح است اما نمی‌تواند از بسیاری فرصت‌ها به دلیل این چالش دیرینه بهره ببرد.

▫️بخشنده امنیه، موضوع مدیریت بحران به ویژه کمبود منابع آبی و آلودگی هوا را یکی از زمینه‌های جدی و ضروری برای نقش‌آفرینی فعالیت‌های پژوهشی ذکر و تصریح کرد: در کنار فراهم کردن الزامات، تجهیزات و زیرساخت‌ها باید با عزم جدی و نگاه کارشناسی و تخصصی برای حل بحران‌ها و چالش‌ها اقدام کرد.

▫️وی، مبلمان شهری، حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی،گردشگری، رفاه عمومی و…را از دیگر زمینه‌های برشمرد که نیازمند اقدامات اساسی مبتنی بر نگاه پژوهشی وکارشناسی است.

▫️همایش رؤسا و اعضای کمیته های تخصصی پژوهشی اتاق فکر مدیریت شهری کاشان با حضور شهردار کاشان، نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران شهری و بیش از ۷۰ نفر از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه ها به همت معاونت برنامه ریزی و هماهنگی شهرداری کاشان برگزار شد.

 

آخرین اخبار

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp