شهردار کاشان:برای تحقق شفاف‌سازی ناگزیر به عملیاتی کردن شهر هوشمند هستیم

حسن بخشنده امنیه در نشست هم‌اندیشی مدیران شهری با اعضای شورای اسلامی شهر با تقدیر از حمایت‌های پارلمان شهری، خواستار حفظ و استمرار انسجام و تعامل دوسویه شهرداری و شورای اسلامی شهر شد.

▫️وی، با تأکید بر شفاف‌سازی به عنوان یکی از شعارها و رویکردهای مدیریت شهری خاطرنشان کرد: این امر جز از طریق مهیا کردن بسترهایی نظیر «شهر هوشمند» قابلیت تحقق ندارد.

▫️شهردار کاشان از مذاکره و برگزاری جلسات با مشاورین طرح هوشمندسازی و نیز حرکت در مسیر اجرایی شدن آن خبر داد و گفت: در گام نخست، باید زیرساخت‌های موجود و زیرساخت‌های مورد نیاز شناسایی شده و ضرورت‌های آن در نقاط مختلف شهر مدنظر قرار گیرد.

▫️بخشنده امنیه، همچنین با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه طرح جامع، برگزاری نشست‌های مختلف در این زمینه را یادآور شد و افزود: مقدمات ورود به برنامه ۲۰ ساله مدیریت شهری انجام شده که در آینده‌ای نزدیک در شورای اسلامی شهر مطرح می‌گردد.

▫️وی، مباحث کلان عمرانی، موضوعات ترافیکی و…را از دیگر مواردی دانست که بحث و بررسی ابعاد مختلف آن با مشاورین مربوطه در حال انجام است.

آخرین اخبار

در همایش “روایت مادری” که به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم …

این نشست به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و کمیسیون ملی یونسکو ایران و …

پربازدیدترین ها

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp