حسن بخشنده امنیه در نشست هم‌اندیشی مدیران شهری با اعضای شورای اسلامی شهر با تقدیر از حمایت‌های پارلمان شهری، خواستار حفظ و استمرار انسجام و تعامل دوسویه شهرداری و شورای اسلامی شهر شد.

▫️وی، با تأکید بر شفاف‌سازی به عنوان یکی از شعارها و رویکردهای مدیریت شهری خاطرنشان کرد: این امر جز از طریق مهیا کردن بسترهایی نظیر «شهر هوشمند» قابلیت تحقق ندارد.

▫️شهردار کاشان از مذاکره و برگزاری جلسات با مشاورین طرح هوشمندسازی و نیز حرکت در مسیر اجرایی شدن آن خبر داد و گفت: در گام نخست، باید زیرساخت‌های موجود و زیرساخت‌های مورد نیاز شناسایی شده و ضرورت‌های آن در نقاط مختلف شهر مدنظر قرار گیرد.

▫️بخشنده امنیه، همچنین با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه طرح جامع، برگزاری نشست‌های مختلف در این زمینه را یادآور شد و افزود: مقدمات ورود به برنامه ۲۰ ساله مدیریت شهری انجام شده که در آینده‌ای نزدیک در شورای اسلامی شهر مطرح می‌گردد.

▫️وی، مباحث کلان عمرانی، موضوعات ترافیکی و…را از دیگر مواردی دانست که بحث و بررسی ابعاد مختلف آن با مشاورین مربوطه در حال انجام است.

آخرین اخبار

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp