نخستین نشست هم‌اندیشی شهرداران شهرستان‌های مراکز استان به میزبانی شهرداری اصفهان برگزار شد.

۱۷ شهردار شهرستان‌های استان اصفهان با حضور در نشست هم‌اندیشی شهرداران شهرستان‌های مراکز استان، به بیان نقطه‌نظرات، مشکلات و مسائل مرتبط با مدیریت شهری پرداختند.

در ابتدای این نشست حسن بخشنده‌امنیه شهردار کاشان، با تأکید بر لزوم تعیین نقشه راه برای شهرداری‌ها گفت:اگر چنین اقدامی صورت گیرد، از اداره سلیقه‌ای شهر جلوگیری می‌شود.

وی جذب سرمایه گذار برای شهرداری‌ها را یک ضرورت خواند و افزود: باید حقوق شهرداری‌ها به عنوان نهادی عمومی و خدمت‌رسان به آحاد شهروندان معین و از آن حفاظت شود.

شهردار کاشان، تصریح کرد: اگر مسئله و معضلی در شهر وجود دارد باید از تمام ظرفیت‌ها نظیر متخصصان و مشاورین خبره استفاده کرد.

بخشنده امنیه به موضوع مسکن مهر اشاره و با تأکید بر لزوم تقویت زیرساخت‌های آن عنوان کرد: آزادسازی‌ها و کاهش ترافیک یکی از موضوعاتی است که شهرداری‌ها می‌توانند در رفع یا کاهش آن نقشی جدی ایفا کنند.

وی با بیان اینکه برای کنترل ترافیک به دوربین‌های پایش تصویری نیاز داریم، گفت: برای تجهیز شهر به این قابلیت نظارت ترافیکی و با توجه به قیمت بالای دوربین های پایش تصویری نیازمند اختصاص تسهیلات هستیم.

آخرین اخبار

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp