رئیس پلیس راهور کاشان:
استفاده از نگاه تخصصی ترافیکی در حوزه مدیریت شهری

▫️رئیس پلیس راهور کاشان، خواستار استفاده از نگاه تخصصی ترافیک‌محور در زمینه اتخاذ تصمیمات و پروژه‌های مدیریت شهری در این حوزه شد.

▫️سرهنگ مهدی پاکروان با اشاره به ترافیک شدید هسته مرکزی شهر عنوان کرد: این تازه در شرایطی است که شاهد بروز کرونا و برخی از مسائل اقتصادی بوده‌ایم؛ چند سال بعد با افزایش خودروها و رفع کرونا و مناسب شدن شرایط چگونه می‌توانیم این وضعیت را کنترل کنیم؟!

▫️وی، خواستار به‌کارگیری مشاور در حوزه ترافیک از سوی شهرداری کاشان شد و گفت: باید در کنار نگاه تخصصی عمرانی در عرصه مدیریت شهری، نگرش ترافیکی نیز وجود داشته باشد تا شاهد آن نباشیم در اجرای پروژه‌ها، اقتضائات ترافیکی نادیده گرفته شود.

▫️رئیس پلیس راهور شهرستان کاشان، احداث پاساژها و عدم اختصاص پارکینگ در خیابان شهید رجایی و نیز مشکلات میدان جهاد را به عنوان نمونه‌های گذشته عدم اعتنا به مباحث ترافیکی ذکر کرد اما در خصوص میدان کتاب به عنوان نمونه جدید این معضل گفت: میدان کتاب در شریان اصلی واقع بوده خیابانی با حداکثر سرعت ۶۰ کیلومتر بر ساعت اما در مورد ایمن‌سازی عابر پیاده به آن توجهی نشده است.

▫️پاکروان، بلوار دارالسلام را یکی از نقاط حادثه‌خیز شهر عنوان کرد و گفت: در یک سال گذشته، چهار نفر در این نقطه جان باختند به دلیل آنکه فرآیند آشکارسازی و آرام‌سازی سرعت در این مسیر صورت نگرفته است.

▫️وی، خواستار کمک مدیریت شهری برای تأمین امکانات و هزینه نیروی انسانی به منظور تقویت نظارت و پایش ترافیکی در سطح شهر شد و اقدامات کلان‌شهرها در این زمینه را یادآور شد.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp