رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان:
هم‌افزایی مجموعه‌های شهری برای تدوین نقشه جامع فرهنگی

▫️حجت الاسلام و المسلمین مهدی بصیرتی با اذعان به اینکه در مباحث فرهنگی نقشه راه و چشم‌اندازی مشخصی وجود ندارد گفت: متأسفانه کارها بر اساس نگاه سلیقه‌ای انجام می‌شود و برنامه‌ای در این زمینه وجود ندارد این خلأ ضرورت هم‌اندیشی مجموعه‌های فرهنگی و علمی نظیر اداره تبلیغات اسلامی، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و دانشگاه کاشان و در نهایت تدوین نقشه جامع فرهنگی را بیش از پیش روشن می‌سازد.

▫️وی، اثرات فرهنگی، اجتماعی و ترافیکی پروژه زیرگذر را خاطرنشان و از ایفای نقش‌ جدی شهردار کاشان برای جلوگیری از تعطیلی این پروژه قدردانی کرد و افزود: با این اقدام، از وقوع یکی از معضلات آینده کاشان و مختل شدن عبور و مرور پیشگیری شد.

▫️رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان خواستار توسعه نگاه فرهنگی مبتنی بر رویکرد علم‌محور شد و افزود: انتظار می‌رود در کنار تحول در مدیریت شهری شاهد پیشرفت فضای فرهنگی شهر نیز باشیم.

▫️بصیرتی، تعداد بیش از یک هزار هیئت در کاشان را یادآور شد و گفت: این در حالی است که هیئات حدود ۱۸ استان کشور، از ۳۰۰ هیئت تجاوز نمی‌کند.

▫️وی، با اشاره به اینکه به ازای هر ۳۰۰ تا ۴۰۰ نفر کاشانی یک هیئت وجود دارد اضافه کرد: این تراکم بالا، علاوه بر یک فرصت بی‌نظیر در صورت عدم ساماندهی و مدیریت مناسب و بروز آسیب‌هایی در آن ممکن است چالش‌هایی برای شهر داشته باشد.

▫️رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان، بر ضرورت تعامل دستگاه‌های فرهنگی به ویژه در زمینه موضوعات و دغدغه‌های شهری تأکید کرد.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp