در سال ۹۹ صورت گرفت
آزادسازی و تملک بیش از ۲۳ هزار مترمربع از املاک منطقه دو

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان گفت: طی ۱۲ ماهه سال ۹۹، افزون بر ۲۳ هزار و ۴۶۸ متر مربع تملک و آزادسازی در سطح منطقه دو شهرداری کاشان انجام شده است.

احمدشاه بالایی با اشاره به اینکه امروزه آزادسازی و تعریض خیابان‌ها و معابر شهری، عمده‌ترین راهکار برای کاهش بار ترافیکی در سطح شهرهاست، اظهار کرد: از جمله آزادسازی‌های انجام شده در منطقه می‌توان به معابری مانند خیابان امیرکبیر، خیابان شهید صباغ زاده، بلوار شهیدان خاندایی، خیابان ۲۲ بهمن کوچه شهید دادرس و کوچه روشن، بلوار شهیدمفتح کوچه ۱۴معصوم (ع)، خیابان کارگر، بلوارقطب راوندی ساختمان راهورو نیروی انتظامی، خیابان شهید بهشتی کوچه تقدیسی، بلوار خلیج فارس ساختمان شرکت نفت، خیابان صنیع الملک، بلوار بوستان، بلوار دانش، زیدی، شبکه ۴۵ متری حدفاصل بلوارقطب راوندی تا میدان شهدای نوش آباد اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: لزوم بازگشایی معابر درسطح منطقه همواره احساس شده و حل گره‌های ترافیکی و رفع مشکلات عبور و مرور و خدمت رسانی بهینه به شهروندان از اهداف این میزان از آزادسازی بوده که در این راستا بیش از ۶۹۰ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال از محل اعتبارات شهرداری منطقه دو برای فرآیند آزاد سازی ها طی مدت مذکور هزینه شده است.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان در ادامه عزم راسخ و اراده و پشتکار بخش‌های مختلف مدیریت شهری برای آزادسازی املاک در طرح پروژه زیرگذر سردارشهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان بزرگ‌ترین پروژه ترافیکی تاریخ شهر را یادآور شد .

به گفته وی، تعامل و همراهی شهروندان فهیم کاشانی به ویژه در زمینه آزادسازی‌ها و بازگشایی گلوگاه ترافیکی مدخل شهر در سال۹۹ به عنوان یکی از حیاتی ترین ورودی‌های شهرکاشان،عامل مهمی برای تسریع در تکمیل این پروژه محسوب می‌گردد.

شاه بالایی افزود: مجموعه مدیریت شهری از ابتدای فعالیت خود انجام عملیات آزادسازی و تعریض معابر شهری و رفع گره های ترافیکی و نقاط حادثه آفرین و پرتردد را به عنوان یکی از دغدغه های اصلی مدیریت شهری در راستای اجرای طرح ساماندهی معابر شهری و بهبود و ارتقای سطح کیفی حمل و نقل و روان سازی ترافیک شهری همواره در دستور کار خود قرار داده است.

وی همچنین از تملک دو پلاک جهت پارکینگ در خیابان شهید بهشتی به مساحت ۳۶۵ مترمربع در سال گذشته خبر داد وافزود: آزادسازی و تملک جهت پارکینگ عمومی، راهبردی برای رهایی از ترافیک شهری است و با توجه به قرارگیری مراکز درمانی و بیمارستان های میلاد و نقوی و مراکز تجاری در محورهای شهید رجایی و شهیدبهشتی به عنوان هسته مرکزی شهر و مراجعات مکرر شهروندان در طول شبانه روز به این مراکز، آزادسازی و تملک این دو پلاک جهت پارکینگ عمومی همواره احساس شده که این امر می‌تواند به کاستن تب تند بار ترافیک در این منطقه به ویژه ساعات پایانی عصر و شب کمک شایانی کند.

مدیرمنطقه دو شهرداری کاشان در پایان تعریض خیابان ها و آزادسازی معابر را بدون همکاری و همیاری شهروندان امری دشوار دانست و ضمن قدردانی از همکاری و تعامل شهروندان در زمینه آزادسازی ها، تلاش های صورت گرفته در این زمینه توسط حوزه املاک شهرداری منطقه دو را گامی برای پاسخ به دغدغه‌ها و مطالبات دیرینه شهروندان قلمداد کرد.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp