در سال ۹۹ صورت گرفت
صدور بیش از ۱۰۳ هزار متر‌مربع پروانه ساختمانی در منطقه دو

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان گفت: در سال گذشته بیش از ۱۰۳هزار متر‌مربع پروانه ساختمانی در منطقه دو صادر شده است.

احمد شاه‌بالایی با اشاره به عملکرد حوزه شهرسازی در سال ۹۹ بیان کرد: با توجه به پروانه‌های صادر شده در سال گذشته، جمع کل سوابق صادر شده در این منطقه به ۵ هزار و ۲۳۹ مورد می رسد.

وی تصریح کرد: موارد صادر شده شامل ۱۳۲مورد تفکیک اراضی، ۲۲۱ مورد گواهی صدور، ۳۱۶ مورد پروانه ساختمانی،۹۷مورد تمدید پروانه، ۹۸ مورد اصلاح پروانه ،۲۱ مورد مجوز و سه مورد اخطار بوده است.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان با اشاره به اینکه ۴۳۵۱ مورد مفاصا طی ۱۲ماهه سال گذشته صادر شده است، خاطرنشان کرد:با توجه به شیوع ویروس کرونا و در جهت کاهش مراجعات مردمی و حفظ سلامت شهروندان و کارکنان شهرداری، عوارض صدور پروانه ساخت و ساز تا پایان اردیبهشت ماه سال ۹۹ بر اساس تعرفه سال ۹۸ محاسبه گردید تا شهروندان بتوانند بدون دغدغه امور خود را پیگیری کنند.

شاه‌بالایی در ادامه با اشاره به اینکه توسعه و آبادانی شهر در گرو حمایت همه جانبه شهروندان در پرداخت به موقع عوارض نوسازی به عنوان یکی از مهمترین شیوه‌های مشارکت شهروندان در اداره یک شهر است افزود: شهرداری منطقه در نظر دارد در جهت تحقق مشارکت شهروندان و ایجاد اعتماد پایدار، بهسازی معابر را در سال جدید براساس پرداخت عوارض نوسازی اولویت بندی نماید.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp