درچهارمین موج شیوع کرونا و تعطیلی آرامستان ها
برگزاری مراسم عید فطر بر سر مزار اموات ممنوع شد

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان گفت: با تصمیم ستاد مدیریت و مقابله با کرونا مراسم عید فطر بر سر مزار اموات برگزار نمی‌شود و هرگونه تجمع در بقاع متبرکه و آرامستان‌ها ممنوع خواهد بود.

غلامعلی ساران با بیان این که آرامستان دارالسلام هرساله میزبان حدود ۶۰ هزار نفر از شهروندان و زائران اهل قبور بوده است، عنوان کرد: سازمان آرامستان‌ها در سال‌های گذشته از یک ماه مانده به عید سعید فطر تمامی ظرفیت خود را برای پذیرش حجم گسترده جمعیت به کار گرفته و به بهترین شکل خدمات خود را ارائه می‌نمود؛ اما امسال به مانند سال قبل به دلیل شیوع ویروس کرونا، برگزاری مراسم و حتی برپایی کوچکترین تجمع بر سر قبور اموات مبتنی بر شرایط ویژه موجود ممنوع شده است.

وی با یادآوری دیدگاه مسئولان امر و مرکز بهداشت شهرستان بیان کرد: بر اساس نقطه‌نظرات کارشناسی و تخصصی و توجه به پروتکل‌های بهداشتی تصمیم به لغو برگزاری مراسم عید سعید فطر در شهرستان‎ کاشان گرفته شد.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری با بیان اینکه برگزاری مراسم عید فطر نگرانی‌هایی بسیار جدی را برای تمامی متولیان و کارشناسان به همراه داشته است، متذکر شد: انتظار می‌رود با همکاری شهروندان فهیم و شریف شهرستان در خصوص خودداری از ایجاد هرگونه مراجعه به بقاع متبرکه و توجه به ممنوعیت ورود به کلیه آرامستان‎‌ها به مانند سال قبل، از تبعات احتمالی شیوع کرونا جلوگیری کنند.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp