شهردار کاشان از نصب و اکران تصاویر شهدای والامقام کاشان و همسران و مادران بزرگوار آنان همزمان با روز تکریم این الگوهای بردباری در نقاط مختلف شهر خبر داد.

▫️حسن بخشنده امنیه ضمن تسلیت فرارسیدن سالروز وفات حضرت ام البنین(س)، روز تکریم همسران و مادران شهدا را گرامی داشت و بیان کرد: این روز، یادآور صبر و ایستادگی بی‌بدیل بانوان بزرگواری است که با ایثار و ازخودگذشتگی، عزیزترین فرد زندگی خویش را برای دفاع از نظام اسلامی رهسپار جبهه‌های حق علیه باطل کردند.

▫️وی، خاطرنشان کرد: به پاس این بردباری خالصانه، مدیریت شهری بر آن شد تا با ادای احترام به این جلوه‌‌های صبر زینب‌گونه، وظیفه عمومی را برای ارج‌داشت جایگاه رفیع همسران و مادران شهدا یادآوری کند.

▫️شهردار کاشان، همچنین عنوان کرد: در این اقدام فرهنگی و ترویجی که به ابتکار مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری صورت می‌گیرد، شاهد اکران تصاویر شهدای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و نیز شهدای امنیت و مدافع حرم به همراه تصاویر مادران و همسران شهدا خواهیم بود.

▫️وی، رویکرد شهرداری کاشان در پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت را متذکر شد و گفت: در این زمینه علاوه بر دیدارهای مستمر با خانواده بزرگواران شهیدان والامقام و همچنین پاسداشت مناسبت‌های ویژه این عرصه، فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی متعددی در زمینه تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دستور کار قرار دارد.

▫️بخشنده امنیه، همچنین اکران تصاویر شهیدان در ورودی شهر را در آینده‌ای نزدیک خاطرنشان کرد و گفت: دارالمومنین کاشان با تقدیم یک هزار و ۸۰۰ شهید گلگون کفن و هزاران جانباز و ایثارگر شایسته برخورداری از فضای معرفی متناسب و در شأن این ظرفیت ارزشمند است.

 

آخرین اخبار

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp