به همت واحد بهداشت ایمنی و سازمان آتش نشانی برگزار شد
کارگاه اطفای حریق ویژه کارکنان معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کاشان

▫️کارگاه تئوری و عملی اطفای حریق به همت واحد (HSE) بهداشت ایمنی این معاونت و با همکاری سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی در محل سالن مهرگان فرهنگسرای مهر با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

▫️مدرس دوره با ارائه توضیحاتی کامل در خصوص انواع خاموش کننده ها و کارایی هر یک از آنها، نحوه استفاده از کپسول های آتش نشانی و مهار و اطفاء حریق بصورت تئوری و عملی را آموزش داد و خاطرنشان کرد: آتش سوزی یکی از محتمل ترین حوادث در جامعه و سطوح مختلف است و در صورت استفاده نکردن روش‌های پیشگیرانه مناسب و آشنا نبودن به فنون اطفاء و خاموش کردن آتش چنانچه به درستی کنترل نشود، هزینه های جانی و مالی فراوانی را به بار خواهد آورد.

▫️در پایان تعدادی از کارکنان شرکت کننده به صورت عملی، نحوه کار با کپسول های آتش نشانی و اطفاء حریق را اجرا کردند.

▫️گفتنی است؛ این دوره آموزشی به منظور حفظ آمادگی در مواجهه با حوادث مربوط به آتش سوزی و همچنین افزایش آگاهی ها و مهارت‌های عمومی پرسنل معاونت خدمات شهری و محیط زیست با کلیات مفاهیم ایمنی و آتش نشانی و فراگیری راهکارهای جلوگیری از توسعه حریق و کنترل آن برگزار شد.

 

آخرین اخبار

در همایش “روایت مادری” که به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم …

این نشست به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و کمیسیون ملی یونسکو ایران و …

پربازدیدترین ها

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp