با حکم وزیر کشور
سی و چهارمین شهردار کاشان معرفی شد

«حسن بخشنده امنیه» که با رأی قاطع شورای اسلامی شهر کاشان به عنوان سکاندار جدید این شهر انتخاب شده بود، با حکم احمد وحیدی وزیر کشور به عنوان شهردار کاشان معرفی و منصوب شد.

در حکم وزیر کشور خطاب به دکتر بخشنده آمده است:«با احترام به موجب این حکم و در اجرای تبصره (۳) ذیل بند یک ماده (۸۰) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵/۳/۱ و اصلاحات بعدی آن و بر اساس پیشنهاد شورای اسلامی شهر کاشان، جنابعالی را به سمت شهردار کاشان منصوب می‌نمایم».

در بخش دیگری از این حکم، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و مفاد بیانیه گام دوم انقلاب، بر لزوم انتخاب مدیران متعهد و کارآمد و برنامه‌ریزی دقیق تأکید شده است.

«پایبندی به اصول و ضوابط معماری اسلامی- ایرانی و گسترش نمادهای دین و اخلاق»،«هویت‌بخشی به سیما و منظر شهرها و استحکام بناها»،«رعایت ملاک‌های امانت، دینداری، کفایت و کارآمدی»، «شفافیت فرآیندها و شناخت گلوگاه‌های فسادخیز و مبارزه جدی با عوامل آن»، «تسهیل، تسریع و انضباط در خدمت رسانی به شهروندان و پوشش فراگیر خدمات شهری» «رعایت توزیع عادلانه خدمات، امکانات و نگاه عدالت‌‎گستر به اقشار محروم و آسیب پذیر با رویکرد محله‌محوری»،« توجه اساسی به ظرفیت جوانان و رسیدگی ویژه به امور بانوان، ایثارگران، سالمندان و معلولان» برخی از سیاست‌‌ها و اهدافی است که تحقق آن از شهردار کاشان مطالبه شده است.

«اهتمام جدی و مسئولانه به توسعه پایدار و حفظ محیط زیست و ارتقای فضای سبز شهری»، «افزایش نشاط و فضیلت‌های معنوی، فرهنگی و اجتماعی»،«توجه ویژه به آبادانی مراکز فرهنگی و مذهبی و ترویج هنجارهای اسلامی»، «تکریم و حسن سلوک با مردم و جلب اعتماد عمومی»،«جلب مشارکت های مردمی و نوآوری و خلاقیت در ارائه خدمات»،«همکاری متقابل با مسئولین ملی و محلی به منظور تقویت مدیریت شهری کارآمد» از دیگر سیاست‌ها و اهدافی است که در این حکم به آن اشاره شده است.

وزیر کشور در پایان حکم خود خطاب به شهردار کاشان ابراز امیدواری کرده است: «با استعانت از پروردگار یکتا و در ظل توجهات حضرت بقیه‌الله‌الاعظم (ارواحنا فداه) و رعایت کامل قوانین و مقررات مربوط و لحاظ نمودن سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب در تحقق اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید».

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp