با اعتباری بیش از ۱۹۴ میلیارد ریال صورت گرفت
تخریب و آزاد‌سازی ملک در بلوار طبیعت راوند

مدیر منطقه پنج شهرداری کاشان از تخریب و آزاد‌سازی دو پلاک ملک در بلوار طبیعت، حد فاصل میدان طبیعت به بلوار حضرت زینب(س) خبر داد.

ابوذر میرزابیگی بیان کرد: این آزادسازی با توافقی بالغ بر ۱۹۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال انجام گرفته که از محل اعتبارات منطقه پنج شهرداری تأمین شده است.

وی هدف از این آزادسازی را سهولت در تردد و رفع گره‌های ترافیکی این بلوار عنوان کرد و گفت: مساحت تخریب و آزادسازی و میزان در طرح تعریض شبکه بیش از ۶۳۰۴ متر مربع واقع در بلوار طبیعت است.

مدیر منطقه پنج شهرداری کاشان تأکید کرد: آزادسازی ملک مذکور بنابر پیشنهاد معتمدان محلی و سرمایه‌های اجتماعی و به همت حوزه املاک و مسئول ناحیه سه شهرداری منطقه پنج صورت گرفته است.

میرزابیگی در ادامه آزادسازی و تعریض خیابان‌ها را بدون همراهی شهروندان امری دشوار خواند و خواستار تعامل و مشارکت هرچه بیشتر شهروندان در بازگشایی و آزادسازی معابر و تسریع در روند پروژه‌ها شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp