▫️شهردار کاشان از اجرای آسفالت در نقاط کم‌برخوردار شهر با مساحتی بالغ بر ۱۱۰ هزار متر مربع طی روزهای آینده خبر داد.

▫️حسن بخشنده امنیه با اعلام این خبر بیان کرد: برای آسفالت این گستره معابر شهر بالغ بر ۱۳ هزار تن آسفالت با صرف اعتبار حداقل ۱۲۰ میلیارد ریال اختصاص می‌یابد.

▫️وی، با بیان اینکه اجرای آسفالت این معابر از روزهای آینده آغاز می‌شود، تصریح کرد: با شناسایی معابر و نیازسنجی صورت گرفته و بر مبنای اولویت‌بندی عملیات آسفالت در نقاط و محلات کم‌برخوردار شهر انجام می‌گیرد.

▫️شهردار کاشان، با اشاره به اجرای این میزان آسفالت در نقاط کم‌برخوردار شهر خاطرنشان کرد: توزیع عادلانه امکانات و خدمات یکی از رویکردهای مدیریت شهری در این دوره است که به دنبال تحقق آن فراتر از شعارها در میدان عمل هستیم.

▫️بخشنده امنیه، بهسازی معابر را یکی از اصلی‌ترین وظایف شهرداری‌ها در حوزه نگه‌داشت شهر ذکر و عنوان کرد: از همان ابتدای این دوره و بر اساس مطالبه عمومی، اجرای طرح «انقلاب آسفالت» در گوشه گوشه شهر در دستور کار قرار گرفت.

▫️وی، مشکل تأمین قیر با توجه به گرانی فزاینده و همچنین چالش های دیگر شهرداری کاشان در تهیه آسفالت مورد نیاز طی هفته‌های اخیر را یادآور شد و گفت: با این وجود با تلاش و عزم جهادی خانواده بزرگ شهرداری، موفق به تأمین آسفالت برای پاسخ فوری به نیازهای شهروندان شدیم.

آخرین اخبار

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp