انعکاس هنر رنگرزی کاشان در یک مستند کوتاه
تولید «رنج و رنگ» به اتمام رسید

محمدسجاد آقاجانی از ساخت مستندی به مدت ۲۰ دقیقه درباره هنر ارزشمند رنگرزی کاشان در گروه «هنر مستقل» و آماده شدن آن برای اکران و حضور در رقابت‌های هنری خبر داد.

این هنرمند جوان کاشانی که پیش از این مستندهای کوتاه «گلابتون» و «ناشناس» را در کارنامه حرفه‌ای خود ثبت کرده است، به شهرآن گفت: هنر قالی‌بافی و رنگرزی با وجود اینکه از پیشینه چند هزار ساله برخوردار است؛ اما متأسفانه توجه و نگاه ویژه‌ای برای مستند نگاری به آن صورت نگرفته است.

وی حفظ میراث گرانبهای گذشتگان و هنرمندان را وظیفه نسل امروز و مستندنگاران عصر حاضر دانست تا پلی میان گذشتگان و آیندگان باشد و ابراز کرد: این اثر با همکاری اداره آموزش و پرورش کاشان و سرمایه‌گذاری ابوالفضل عباسی دره‌ئی تهیه شده است.

آقاجانی در پایان از اتمام مراحل تولید و پس‌تولید این اثر و آماده شدن آن برای پخش و شرکت در جشنواره‌های هنری اطلاع داد و افزود: در این اثر مشاور هنری و مدیر فیلمبرداری: علی بنایی طاهری، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: سید محمد معین‌پور موسوی، تدارکات: سید ابولفضل فاطمی‌فر، کوروش نایبی طاهری و ابوالضل موسوی، صدابرداران: سارا عابدی، محمدحسین عسگری، عکاس: نیک کاظمی و گرافیست: حسین آقامیری بوده‌اند.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp