از ابتدای سال تا آغاز زمستان
جمع آوری بیش از ۵۵۰۰ تن زباله در منطقه چهار

مدیر منطقه چهار شهرداری کاشان از جمع آوری بیش از ۵ هزار و ۵۰۰ تن زباله در ۹ ماه نخست سال ۹۹ خبر داد و گفت: برای جمع آوری این میزان زباله، حدود ۸.۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

حامد دادائی ضمن تشکر از همراهی شهروندان، اجرای موفق طرح زیست بانو در ناحیه فاز یک ناجی آباد را یادآور شد و بیان کرد: این طرح با هدف ارتباط بیشتر شهروندان با مجموعه مدیریت شهری و در راستای رفع معضلات محلات اجرا گردیده و در آینده شاهد نتایج ارزنده تری در جهت فرهنگ سازی و آموزش شهروندان خواهیم بود .

وی در ادامه به فعالیت های معاونت خدمات شهری منطقه اشاره کرد و افزود: هزینه صرف شده برای تنظیف و رفت و روب و نگهداری معابر منطقه در ۹ ماه گذشته بیش از ۴۴ میلیارد ریال بوده است.

مدیر منطقه چهار شهرداری کاشان، خاطرنشان کرد: میزان خاک و ضایعات شهری بارگیری شده در سطح منطقه طی ۹ ماه گذشته بیش از ۱۳۰۰ تن بوده که این عملیات هم با هزینه ای بالغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال انجام گرفته است.

وی در پایان به صرف هزینه یک میلیارد ریال جهت شستشوی المان‌های شهری ، تابلوها و جداول و معابر اشاره کرد و گفت: اجرای تبصره ۱۴ و بند ۲۰،حفرچاه‌های جذبی، لایروبی چاه، اخطار و پر کردن گودال‌های رها شده و همچنین پاکسازی رودخانه ها از دیگر فعالیت های نواحی و معاونت خدمات شهری منطقه بوده است.

دادائی متذکر شد: شستشوی، رفت و روب ، جمع آوری زباله و ضایعات شهری در سطح منطقه ۴ توسط ۷۲ کارگر خدماتی، سه دستگاه پرس زباله، سه دستگاه نیسان، یک ماشین واتر جت و یک ماشین جاروب مکانیزه انجام می‌شود.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp