حادثه شدید در جاده خنب؛ اما بدون تلفات

نجات 5 کوهنورد کاشانی پس از برخورد با گاردریل

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: تصادف شدید خودرو ال۹۰ و برخورد آن با گاردیل، مصدوم شدن پنج کوهنورد را در پی داشته است.


▫️روح‌الله فدائی افزود:با اعلام به ستاد فرماندهی ۱۲۵ کاشان، مقارن ساعت ۵:۵۹ صبح جمعه (۲۵مهر) تیم‌های عملیاتی امدادنجات و اطفای حریق این سازمان، جهت خروج مصدومان ناشی از تصادف و احتیاط از حریق ناشی از شدت حادثه به محل اعزام شدند.

▫️سخنگوی آتش‌نشانی بیان کرد: مشاهدات عینی حاکی از آن بوده است که این خودرو از مسیر منحرف و با گاردریل کنار جاده برخورد می‌کند و خوشبختانه با توجه به شدت حادثه، سرنشینان که سه خانم و دوآقا بوده‌اند به بیمارستان منتقل و پس از مراحل درمان، مرخص شدند.

▫️مدیر روابط عمومی سازمان اضافه کرد: تیم‌های عملیاتی این سازمان از ایستگاه شماره ۵ شهدای آتش‌نشان، مستقر در شهرک خاتم‌الانبیا به محل حادثه در جاده روستای خنب در جنوب شهرستان کاشان اعزام شدند.

▫️وی از هموطنان خواست تا در مواقع بروز سوانح رانندگی، مسیر را برای آنها باز نگه داشته و از تجمع در محیط حادثه جداً خودداری نموده و مأموران امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی وخدمات ایمنی را در انجام دادن وظایف خود یاری نمایند.

📙 شهرآن