در نیمه نخست سال جاری صورت گرفت

رنگ آمیزی بیش از 19 هزار متر طول جداول در منطقه پنج

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه پنج شهرداری کاشان گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری، 19 هزار و 850 متر طول رنگ‌آمیزی جداول در سطح این منطقه صورت پذیرفته است.


▫️علی اکبرزاده تصریح کرد: موارد اجرا شده شامل جداول بلوارهای حضرت زینب(س)، شهید اردهال، شهیدان فرازنده، دانشجو، شهید معمار، زیتون، شهید نقوی و آزادی و همچنین میدان سهراب و شهرک قطب راوندی بوده است.

▫️وی، ساماندهی، زیباسازی فضای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول خیابان‌های سطح منطقه را از جمله اهداف اجرای این عملیات ذکر کرد و این اقدامات را در راستای ارتقای سطح کیفی معابر و ارتقای مناظر شهری موثر دانست.

▫️به گفته وی، هزینه صرف شده برای اجرای این عملیات در نیمه نخست سال جاری حدود 1.2 میلیارد ریال بوده است.

▫️ معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه پنج شهرداری، در ادامه با اشاره به حفر چاه‌های جذبی در این منطقه عنوان کرد: به منظور رفع آب‌گرفتگی ناشی از بارندگی‌های احتمالی پاییز و زمستان، یک هزار و 218 متر مکعب چاه با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد و 157 میلیون ریال حفر شده است.

▫️اکبرزاده متذکر شد: این چاه‌ها در خیابان مدافعان حرم و کوچه‌های اطلاعات، نگین ۱۰، حکمت ۷۲، نبش نمایندگی میرزاپور، شهید عیوضی، انتهای کوچه شهید فتاح و شهرک المهدی صورت پذیرفته است.