با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال صورت می‌گیرد

اجرای بیش از 30 پروژه فعال عمرانی در منطقه سه

مدیر منطقه سه شهرداری کاشان گفت: بیش از 30 پروژه فعال عمرانی با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال در نواحی مختلف منطقه سه در حال اجراست.

محسن حیدری عنوان کرد: عمده این پروژه‌ها با پیشنهاد و درخواست معتمدین محلی و اهالی در نقاط مختلف منطقه پس از نیازسنجی و موافقت کارشناسان اجرایی شده است. ▫️وی، برخی از پروژه‌ها را تقاضای دیرینه مردم منطقه دانست و گفت: اجرای این پروژه‌ها در قالب زیرسازی، آسفالت، سنگ فرش و بلوک فرش، ساخت بوستان‌ها، آزادسازی کوچه‌ها و معابر مهم، شهرک‌سازی و...آغاز شد و تا کنون نیز با جدیت تمام ادامه دارد.

مدیر منطقه سه شهرداری کاشان، آزادسازی‌ها در خیابان سلمان و کوچه تشکری واقع در خیابان آیت‌الله سعیدی، بلوار قائم لتحر، سنگ فرش و محوطه‌سازی محور علامه فیض، زیرسازی و معبرسازی در شهرک فردوس را به عنوان برخی از پروژه‎های فعال نام برد.

حیدری، افزود: احداث دوربرگردان در بلوار ساحلی، عملیات عمرانی در پارک جدیدالاحداث لتحر، ادامه فرآیند احداث ساختمان منطقه سه، تراش و آسفالت بلوار واجدی جاده قمصر، اجرای دیوار سنگی رمپ ورودی شهرک۲۲بهمن و...از دیگر پروژه‌های اجرایی منطقه سه به شمار می‌رود.