مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کاشان:

شهرداری هم رزم مدافعان حریم سلامت است

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کاشان در برنامه رادیویی صبح سیلک گفت:شهرداری هم رزم مدافعان حریم سلامت است.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان  شهرداری برای شکست کرونا با برنامه‎های مختلف آموزشی، اطلاع رسانی و عملیاتی در راستای هم‎سویی با سیاست‎های دانشگاه علوم پزشکی کاشان فعالیت‎های گسترده ای را انجام می‎دهد.

مهدی بذرافشان، اکران تبلیغات شهری و اطلاع رسانی گسترده در بیش از 50 نقطه مختلف شهر و نواحی حاشیه ای را یادآور شد و افزود: سازه‎های تبلیغات شهری در نواحی مختلف از مرکز شهر تا شهرک‎های حاشیه‎ای به اکران طرح‎های مقابله با ویروس منحوس کرونا اختصاص یافته است.

وی طراحی و انتشار بیش از 5 هزار پوستر حاوی شعار «در خانه بمانیم» را تاکید کرد و ادامه داد: این پوسترها با هدف فرهنگ‎سازی ماندن در خانه به عنوان امن‎ترین مکان برای مقابله با کرونا طراحی و در نواحی مختلف شهری بویژه فضاهای پرازدحام نصب شده است.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان، تهیه کارتن پلاست‎هایی با موضوع اقدامات مقابله با کرونا به همت سازمان فرهنگی ورزشی را از دیگر اقدامات آموزشی مجموعه شهرداری عنوان کرد و گفت: این کارتن پلاست‎های زیبا با هدف اطلاع‎رسانی در خیابان‎های مختلف در معرض دید عابران قرار گرفته است.

به گفته وی، از روز گذشته نیز اقلام آموزشی با موضوع رعایت بهداشت فردی برای نصب در جایگاه‎های سوخت و عابربانک‎ها که به عنوان مهم‎ترین مراکز حضور شهروندان به شمار می رود، اختصاص یافته است.

بذرافشان ادامه داد: ایستگاه‎های اتوبوس، ناوگان تاکسیرانی و اتوبوسرانی و پایانه مسافربری به صورت مستمر توسط مدیریت حمل و نقل بار و مسافر و نیز میدان میوه و تره بار، کشتارگاه صنعتی، بازار تاریخی، فضاهای رفاهی تفریحی، بوستان‎ها، آرامستان‎ها، بیمارستان‎ها و درمانگاه‎ها نیز به همت معاونت خدمات شهری به صورت مستمر ضدعفونی و گندزدایی می‎شود.

وی احداث بیمارستان صحرایی را یادآور شد و گفت: سازمان خدمات موتوری شهرداری در زمینه زیرسازی و محوطه‎سازی این سازه به یاری بخش بهداشت و درمان شتافته است.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ضمن تحسین اقدامات بخش‎های مختلف مدیریت شهری در این شرایط بحرانی ویروس کرونا و تعویق برنامه‎های فرهنگی اجتماعی تصریح کرد: وسایل حفاظت فردی مثل ماسک و محلول ضدعفونی کننده نیز برای پرسنل تدارک دیده شده است.

وی تهیه کلیپ‎های تصویری و موشن گرافی برای شکست کرونا را از دیگر اقداماتی دانست که به صورت گسترده در فضای مجازی انتشار پیدا می‎کند و در آگاهی بخشی به شهروندان تاثیرگذار است.