در قالب نامه رئیس شورای اسلامی شهر به شهردار کاشان صورت گرفت

تقدیر از تلاش‌های مدیریت شهری و تأکید بر استمرار و تقویت خدمت‌رسانی برای مقابله با کرونا

در قالب نامه رئیس شورای اسلامی شهر به شهردار کاشان،تقدیر از تلاش‌های مدیریت شهری و تأکید بر استمرار و تقویت خدمت‌رسانی برای مقابله با کرونا صورت گرفت.

علی‌رسول‌زاده در قالب نامه‌ای به سعید ابریشمی‌راد ضمن تقدیر از تلاش‌های مجموعه مدیریت شهری، با اعلام پیشنهاداتی، خواستار استمرار و تقویت خدمت‌رسانی شهرداری برای مقابله با ویروس کرونا شد.

در نامه رئیس شورای اسلامی شهر آمده است:«همانطور که می‌دانیم این روزها مسئله انتشار ویروس کرونا باعث آزردگی و آلام بسیاری از مردم ایران و همچنین مردم عزیز شهرستان کاشان شده است.لذا بر ماست تا حسب وظیفه با تمام توان به عنوان خدمتگزاران این مردم در مبارزه با گسترش ویروس، کاهش مشکل و ارتقای سطح آرامش مردم کوشا باشیم».

وی ضمن قدردانی از کادر پزشکی،درمانی،خدماتی و پرستاری آنان را رزمندگان خط مقدم این ویروس دانسته و تأکید کرده است:« لذا هم‌چون جهادگران دوران دفاع مقدس در پشتیبانی رزمندگان ما نیز با تمام توان انجام وظیفه نموده و امیدواریم خدمتگزارانی لایق برای این مردم قدرشناس باشیم».

رسول‌زاده در ادامه تصریح کرده است:« اینجانب و دیگر اعضای محترم شورای اسلامی شهر کاشان ضمن تشکر از اقدامات انجام شده توسط جنابعالی و همکاران خدوم مجموعه مدیریت شهری، تشکر ویژه‌ای از پرسنل پاکبان،خدمات جمع‌آوری و دفن زباله‌ها، پرسنل مجموعه‌ها و به خصوص سازمان‌های فعال در حوزه حمل و نقل عمومی،آتش‌نشانی و ایمنی،خدمات موتوری، تبلیغات و اطلاع رسانی و همچنین پرسنل سازمان دارالسلام شهرداری داشته و پیشنهاداتی در تکمیل خدمات اعلام می‌نماییم».

وی در پیشنهاد نخست بر استفاده از تمام توان (اعم از پرسنلی و تجهیزاتی) سازمان‌های آتش نشانی، سازمان خدمات موتوری، سازمان پارک‌ها و فضای سبز و دیگر سازمان‌های دارای پتانسیل در خصوص تغییر و تبدیل ادوات و لوازم تخصصی هر سازمان به وسایل ضدعفونی کننده و شستشوی شهری تأکید کرده است.

«تهیه و توزیع ماسک،مواد ضدعفونی کننده،دستکش و لازم ضروری بهداشتی بین تمام پرسنل پاکبان و چرخه دفن زباله و پسماند همراه با آموزش‌های لازم» پیشنهاد دیگر رئیس شورای اسلامی شهر در این نامه بوده است.

وی، همچنین پاکیزه‌سازی و ضدعفونی معابر و مناطق مستعد گسترش ویروس از قبیل پایانه‌های درون شهری،ایستگاه‌ها و اتوبوس‌های شهری، تاکسی‌ها، بازار بزرگ کاشان، پاساژها، پارک‌ها و تجهیزات ورزشی، معابر پرتردد و....را به عنوان پیشنهاد دیگر عنوان کرده است.

«کنترل و انجام ضدعفونی مبادی ورودی و خروجی شهر در خصوص محدوده و مسافران پایانه برون شهری، میادین میوه و تره بار، بازارهای روز، ایستگاه راه‌آهن و فرودگاه و همچنین پل‌های عابر پیاده و....» پیشنهاد چهارم رسول‌زاده در زمینه مقابله با کروناست.

«کنترل و ضدعفونی تمام سرویس‌های بهداشتی عمومی سطح شهر(کنترل وجود مواد شوینده دست (مایع و صابون) در سرویس‌ها» آخرین پیشنهاد رئیس شورای اسلامی شهر در این نامه بوده است.

رسول‌زاده با تأکید بر استفاده از ظرفیت شهرداری مناطق پنج‌گانه و پیمانکاران و کارکنان شهرداری حتی با تغییر شرح وظایف، آن را عامل سرعت عمل و مداومت کار تا ریشه کن شدن این ویروس دانسته است.