سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان عنوان کرد

خدمات‌رسانی رایگان ناوگان حمل و نقل عمومی کاشان به شرکت‎کنندگان در راهپیمایی 22 بهمن

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان از خدمات‌رسانی رایگان ناوگان حمل و نقل عمومی کاشان به شرکت‎کنندگان در راهپیمایی 22 بهمن خبرداد.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از سرویس دهی رایگان به شهروندان حاضر در راهپیمایی روز ۲۲بهمن توسط 60 دستگاه اتوبوس خبر داد.

و گفت: این سازمان با حداکثر توان جابجایی شهروندان حاضر در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن را از مبادی میدان جهاد برعهده خواهد داشت.

سیدمحمدرضا متشکره بیان کرد: سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان همه تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا به همشهریان و شرکت کنندگان در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن خدمات مناسبی ارائه دهد.

وی،مبدأ میدان جهاد ورودی بلوار کشاورز با مقصدهای فاز دو، فاز یک، فین بزرگ، شهرک خاتم‎الانبیاء، باغ فین را مسیر شماره یک ارائه خدمات جابجایی مسافران ذکر و خاطرنشان کرد: ابتدای بلوار کشاورز، ورودی میدان جهاد به عنوان مبدأ و چهار راه آیت‌الله کاشانی، میدان کمال‎الملک، بلوار چمران، حسن آباد و لتحر به عنوان مقصد مسیر شماره دو را شامل می‌شود.

به گفته وی، مسیر دیگر جابجایی شهروندان در روز 22 بهمن با مبدأ میدان جهاد و ورودی بلوار دانش است که به مقصد دانشگاه کاشان، راوند،طاهرآباد و خزاق اقدام به ارائه خدمت می‌کند.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان، با اشاره به مبدأ مسیر چهارم از «میدان جهاد، ورودی بلوار مادر»، میدان ولیعصر(عج)، بلوار کارگر، میدان شهید منتظری، خیابان ۲۲ بهمن، میدان ۱۵ خرداد، میدان درب عطا، خیابان آیت‎الله سعیدی و میدان بسیج را از جمله مقصدهای این مسیر عنوان کرد.