مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری عنوان کرد

ارزش 410 میلیارد ریالی پروژه‌های دهه فجر مدیریت شهری کاشان

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان ارزش پروژه‌های دهه فجر مدیریت شهری را 410 میلیارد ریال ذکر کرد.

مهدی بذرافشان در برنامه رادیویی #صبح_سیلک، با اشاره به برگزاری 16 هفته طرح چلچراغ توسعه در مناطق پنج‎گانه، از افتتاح بیش از 105 پروژه به ارزش 79 میلیارد تومان تاکنون خبر داد.

وی همچنین به ارزش ریالی 41 میلیارد تومان پروژه‌‌های مختلف در ایام الله دهه فجر اشاره کرد و از کلنگ زنی بزرگترین پارک شهری در بلوار الهیه و عملیات اجرایی بزرگترین پردیس فرهنگی کارگر و نیز سالن ورزشی شهرک خاتم الانبیاء و بهره‌برداری از پارکینگ مکانیزه جنب بیمارستان میلاد، زمین چمن مصنوعی پارک شهید روحی، بوستان کاشان مهر در شهرک خاتم الانبیا، انتقال خط لوله پسآب شهری به طول 7 کیلومتر و...به عنوان برخی از این پروژه‌ها نام برد.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری به ذکر پروژه‌های این ایام به تفکیک منطقه پرداخت و افزود: منطقه یک با 170 میلیارد ریال، منطقه دو با 33 میلیارد ریال، منطقه سه 15 میلیارد ریال، منطقه چهار 30 میلیارد ریال و منطقه پنج با 53 میلیارد ریال در پروژه‌های دهه فجر سهیم هستند.

بذرافشان همچنین از بهره‌برداری پروژه‌های سازمان پارک‌ها و فضای سبز به میزان 8 میلیارد ریال، سازمان حمل و نقل بار مسافر با اعتبار بیش از 25 میلیارد ریال و حوزه حمل و نقل و ترافیک 15 میلیارد ریال در ایام پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

وی از اجرای آسفالت با بیش از 90 میلیارد ریال اعتبار در دهه فجر نیز خبر داد و بر عزم شهرداری کاشان برای رفع دغدغه‌های ضروری و دارای اولویت در این زمینه تأکید کرد.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کاشان همچنین رونمایی طرح دیدبان خدمت و پایگاه خبری به عنوان پروژه‌های حوزه مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری را متذکر شد.

بذرافشان با اشاره به رویکرد مدیریت مشارکتی در دوره جدید مدیریت شهری گفت: اجرای طرح معتمدین نواحی و محلات نمونه مشخص عزم شهرداری در این زمینه محسوب می‌شود اتفاقی که توانست کارآمدی طرح چلچراغ توسعه را تضمین بخشد.

وی تأکید کرد: باور ما این است که حضور معتمدین می‌تواند در پیشبرد اهداف عالی مدیریت شهری نقش بسزایی داشته باشد چنانکه بودجه شهرداری نیز با نظر مستقیم معتمدین تنظیم شده و نیازهای مردم از بطن محلات بیرون می‌آید.

بذرافشان در ادامه با اشاره به طرح استقبال از بهار گفت: پس از عهده‌دار شدن ریاست ستاد اجرای خدمات سفر توسط شهردار کاشان، مسئولین ستاد اجرایی مشخص شده و اعضای هر 9 کمیته بر حسب وظایف ابلاغی، نسبت به انجام فعالیت‌ها و تمهیدات مورد نظر اقدام کردند.

وی، از آذین بندی شهر،تهیه و توزیع نقشه های گرشگری، ارائه اینترنت رایگان برای مسافران نوروزی، برپایی ایستگاه‌های پذیرش و خدمات مسافر و... به عنوان برخی از اقدامات در این زمینه نام برد.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کاشان همچنین 20 درصد پیشرفت فیزیکی پروژه زیرگذر را یادآور شد و گفت: با مساعدت شورای اسلامی شهر این پروژه به نام سردار دل‌ها سپهبد حاج قاسم سلیمانی مزین خواهد شد.