توسط معاونت عمران وترافیک منطقه دو صورت گرفت

آغاز عملیات اجرایی در خیابان چهارده معصوم (ع)

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان ازآغاز اجرای عملیات زیرسازی، آسفالت، جدول‌گذاری و بلوک فرش خیابان چهارده معصوم (ع) خبر داد.

احمد شاه‌بالایی با اشاره به ضرورت بهسازی خیابان چهارده معصوم (ع) از آغاز عملیات اجرایی بیش از 11 هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت خیابان خبر داد.

وی، اعتبار زیرسازی و آسفالت این معبر را بیش از 5 میلیارد و 850 میلیون ریال ذکر کرد وافزود: این اقدام با هدف ارتقای سطح کیفی معابر، افزایش خدمات‌رسانی به شهروندان و در ادامه زیرسازی و آسفالت خیابان صنیع‌الملک در حال انجام است.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان، کاهش بارترافیکی میدان معلم، خیابان شهید مفتح و بلوار کشاورز، تسهیل در تردد و عبور و مرور، ساماندهی و زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول خیابان‌های شهر را از دیگر اهداف اجرای این طرح دانست.

شاه‌بالایی در ادامه، جدول‌گذاری و بلوک فرش معابر و خیابان‌ها رابه لحاظ تاثیرگذاری بر فضای ارتباطی شهر، مهم ارزیابی کرد و افزود : در این راستا شهرداری منطقه دو با نگاه لزوم بهسازی معابر شهری، اجرای عملیات جدول‌گذاری و بلوک فرش خیابان چهارده معصوم (ع) را در دستور کار خود قرار داد .

وی تصریح کرد : در این پروژه 660 متر طول جدول گذاری و1600 متر مربع بلوک فرش با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ريال در حال انجام است.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان در ادامه با ابراز تأسف ازعدم همکاری و حاشیه‌سازی بعضی افراد در آزادسازی ادامه مسیر این پروژه، گفت: یکی از دغدغه‌های شهرداری منطقه، سنگ‌اندازی برخی اشخاص در اجرای بخشی از مسیر خیابان در طرح آزادسازی است که با کارشکنی و تحریک شهروندان،ادامه آزادسازی‌های مسیر این پروژه را بامشکلاتی مواجه کرده‌اند.

مدیر منطقه دو شهرداری با تأکید بر اینکه شهرداری منطقه خود را ملزم می‌داند در پروژه‌هایی که رفاه مردم در آن وجود دارد با تمام توان گام برداشته تا آن را اجرایی کند،افزود: همه وظیفه داریم با وحدت و هماهنگی و در جهت منافع مردم گام برداریم تا شاهد رشد روزافزون شهرمان باشیم.

وی تصریح کرد: حضور موثر و به‎موقع مردم و اهالی به ویژه معتمدین و سرمایه‎های اجتماعی و همکاری در برداشتن مشکلات ایجاد شده، می‎تواند نقش به‎سزایی درتسریع اجرای عملیات پروژه مذکور ایفا کند.

شاه‎بالایی در پایان زیرسازی، آسفالت و جدول‎گذاری و بلوک فرش خیابان چهارده معصوم (ع)را به عنوان یکی از پروژه‎های مصوب و پیشنهادی معتمدین و سرمایه‎های اجتماعی ناحیه دو منطقه دو عنوان کرد.

وی متذکر شد: برای اجرای پروژه مذکور اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و 800 میلیون ريال از محل اعتبارات عمرانی منطقه دو شهرداری هزینه شده است.