برای نخستین بار صورت می‌گیرد

تخفیف بهای سوخت در تعدادی از جایگاه ها با کاشان کارت

مدیر پروژه کاشان کارت، از ارائه تخفیف بهای سوخت در تعدادی از جایگاه‌های سطح شهر به مشترکین کاشان کارت تا یک هفته آینده خبر داد.

مجتبی رموزی در برنامه رادیویی #صبح_سیلک، با اشاره به اتصال 130 مرکز خدماتی و فروشگاهی در کاشان و 2هزار و 500 مرکز در کل کشور به شبکه تخفیف و اعتبار کاشان کارت گفت: ارائه خدمات وفاداری مشتریان کاشان کارت از قبیل خریدهای تخفیفی امتیازی، اعتباری و اقساطی در قالب راه‌اندازی سوییچ‌های بانکی خدمات رفاهی خرید(شبکه تخفیف و اعتبار نفیس) صورت گرفته است.

وی، در خصوص خرید اقساطی از فروشگاه‌های معتبر تحت پوشش کاشان کارت نیز بیان کرد: اعضای خانواده کاشان کارت با اختصاص تضامینی می‌توانند نسبت به خرید کالا بدون کارمزد از این فروشگاه‌ها اقدام کنند.

به گفته وی، با اشاره به روند تکمیل پروژه کاشان کارت از ابتدا تا کنون عنوان کرد: در شرایطی که در ابتدا برای اتصال این کارت به شبکه بانکی محدودیت وجود داشت و متقاضیان باید کاشان کارت دومنظوره از بانک ملی دریافت می‌کردند، اکنون علاقه‎مندان به بهره‌مندی از خدمات متنوع و متعدد آن می‌توانند با هر کارت بانکی عضو شبکه شتاب، مشترک باشگاه تخفیف و اعتبار کاشان کارت شوند.

مدیر پروژه کاشان کارت، عرضه سامانه هوشمند شهروندی را نیز یادآور شد و افزود: شهروندان با این سامانه که قابل نصب روی تلفن های همراه است، از خدمات مختلف کاشان کارت استفاده کنند که از آن جمله می‌توان به رصد حرکت اتوبوس های ناوگان حمل و نقل عمومی اشاره کرد به گونه‌ای که کاربر سامانه می‌تواند با انتخاب خط و ایستگاه، از زمان رسیدن اتوبوس مورد نظر اطلاع دقیق یابد.

رموزی، همکاری بخش‌های پذیرنده کاشان کارت را به عنوان رکن مهم در توفیق بیش از پیش این پروژه یادآور شد و عنوان کرد: در شرایطی که پول خرد همواره به عنوان یک معضل جدی برای رانندگان تاکسی‌ها و مسافران مطرح بوده و حتی مبلغی بالاتر از بهای معادل برای تهیه آن نیز از سوی رانندگان صرف می‎شده، مشخص نیست چرا همچنان توسط برخی نسبت به استفاده از کاشان کارت مقاومت صورت می‌گیرد.

وی، تأکید کرد: رانندگان تاکسی این اطمینان را داشته باشند که مانند فرآیند بانکی که بر بستر اطلاعات امن و محفوظ صورت می‌گیرد، ارائه خدمات در این سامانه نیز با دغدغه حفظ امنیت و اطلاعات کاربران انجام می‌شود.

مدیر پروژه کاشان کارت، با بیان اینکه کاشان کارت می‌تواند شناسنامه افراد در سازمان‌ها و ادارات مختلف باشد گفت: دستگاه‌ها و نهادهای مختلف شهر می‌توانند با تعریف خدمات خود در سامانه کاشان کارت، از این بستر خدمت‌رسانی هوشمند حمایت کنند.

رموزی، اتصال کیف‌ پول‌های سایر شهرها به کاشان کارت را به عنوان یک هدف دیگر در روند تکمیل این پروژه را یادآور شد و افزود: در این مسیر که در آینده نزدیک قابل تحقق است می‌توان به جای تعدد کارت‌ها و زیرساخت‌ها، از یک سامانه یکپارچه برای پرداخت‌های خرد بهره برد به عنوان مثال با کاشان کارت بتوان خدمات استفاده از مترو در پایتخت را دریافت کرد.

وی، متذکر شد: علاقه‌مندان به عضویت در شبکه تخفیف و اعتبار کاشان کارت یا اطلاع از خدمات ارائه شده در این پروژه می‌توانند با مراجعه به تارنمای kashantc.ir یا از طریق کد ussd: *6655*400030# با هر نوع اپراتور تلفن همراه اقدام کنند.