«چلچراغ توسعه» در کاشان روشن می‌شود

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان از اجرای طرح چلچراغ توسعه با محوریت افتتاح پروژه های شهری در مناطق پنج گانه تا پایان سال خبر داد.

مهدی بذرافشان با بیان اینکه در این طرح، مجموعه ای پروژه ها در نقطه ای از شهر به بهره برداری می رسند اظهار کرد: در این حرکت، به صورت مستمر ما شاهد روشن شدن چراغ پروژه‌ای در نقطه ای از کاشان بزرگ هستیم.

وی خاطرنشان کرد: این اتفاق پس از همراهی شهروندان کاشانی در پویش رونق و آبادانی شهر رخ می دهد و نشان دهنده آگاهی مدیریت شهری از اهمیت سرمایه اجتماعی است که در کنار خود احساس می کند.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان تأکید کرد: زمانی می توان به پیشرفت واقعی فکر کرد که شهروندان و مسئولان هر کدام سهم و نقش خود را در روشن ساختن نور توسعه در جامعه خویش در نظر بگیرند.

بذرافشان، به پروژه های پیش بینی شده در طرح چلچراغ توسعه اشاره و بیان کرد: این پروژه ها عمدتا در قالب پروژه های عمرانی و خدمات شهری و در حوزه های مختلف فرهنگی، ورزشی، بانوان و...به بهره برداری می رسد.

وی با تأکید بر توزیع عادلانه منابع و خدمات به عنوان یکی از رویکردهای مدیریت شهری در اجرای این طرح عنوان کرد: در برنامه ریزی پروژه ها، تلاش شده تا مناطق پنج گانه بر اساس نیازها و خلأهایی که از طریق معتمدین محلات آنها به شهرداری ارائه شده، از این طرح بهره‌مند شوند.