آمادگی سازمان آرامستان ها در عید سعید فطر

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری کاشان از آمادگی این سازمان در عید سعید فطر خبر داد.

غلامعلی ساران در نشست خبری که امروز با اصحاب رسانه برگزار شد ضمن گرامی‌داشت مناسبات نیمه خرداد گفت: سازمان آرامستان ها با توجه به  وظیفه  ذاتی خود در خصوص هر چه بهتر برقرار شدن مراسم معنوی عید سعید فطر از هفته گذشته تدابیری ویژه برای استقبال از همشهریان اندیشده است.

وی افزود: نظافت و شستشوی تمامی معابر و مسیرهای محوطه سازمان، آماده سازی و جانمایی پارکینگ های گسترده در سطح محوطه، زیباسازی و بازپیرایی فضای سبز، لکه گیری آسفالت، اضافه کردن چشمه های سرویس های بهداشتی، زیباسازی با پرچم و ریسه بخشی از اقدامات سازمان در این مدت بوده است‌‌

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری کاشان بیان کرد: از شب قبل از عید و از ساعت۲۴،  پارک نمودن هرگونه وسیله نقلیه در حاشیه دو طرف بلوار شهدا ممنوع و در صورت مشاهده ماشین‌ها توسط یدک کش به پارکینگ منتقل خواهد شد.

ساران خاطر نشان کرد: ورود ماشین های سنگین از روز عید از ساعت ۵صبح  ممنوع و با هدایت پلیس راه از جاده معروف به آنتن یا بیسیم به سمت اتوبان تغییر مسیر می دهند.همچنین مسیر ورودی شهرک توسط معاونت ترافیک شهرداری مسدود و شهروندان باید از مسیر ورودی شهرک(جنب میدان امام علی)استفاده کنند.

به گفته وی سیستم صوت به صورت یکپارچه در تمام محوطه فعال و از نصب سیستم بلندگوی شخصی مجزا و نصب هر گونه سازه و داربست نیز جلوگیری خواهد شد.

گفتنی است با توجه به تعطیلات پیش رو جمعیتی بالغ بر ۶۰هزار نفر به زیارت مقابر آرامستان دارالسلام می‌پردازند.