اجرای عملیات راهسازی خیابان شهید حسنی‌نژاد در 35 روز

مدیرعامل سازمان عمران و بهسازی شهرداری کاشان بیان کرد:اجرای عملیات راهسازی خیابان شهید حسنی‌نژاد در 35 روز انجام شد.

مدیرعامل سازمان عمران و بهسازی شهرداری کاشان با اشاره به اجرای عملیات راهسازی و بلوک فرش شهید حسنی‌نژاد (کوچه مسجد محمدیان) واقع در خیابان فاضل نرافی در ظرف مدت زمان 35 روز گفت: پس از این اقدام، مشکل عبور و مرور شهروندان به طور کامل برطرف شد و  فرآیند پیاده روسازی در دستور کار قرار گرفت که تا پایان خردادماه جاری به اتمام می ‌رسد.

امین چناری، با اشاره به پایان عملیات روسازی در 28 اسفندماه سال گذشته اظهار کرد:634 متر جدول بتنی، 317 متر جدول سنگی، 2 هزار و 700 متر مربع بلوک فرش، 1200 متر مکعب خاک برداری،663 متر مکعب بتن C20،
127 متر مکعب بتن C16  از جمله اقدامات صورت گرفته در زمینه روسازی خیابان شهید حسنی‌نژاد به شمار می‌رود.

وی همچنین انجام شفته آهک به حجم 618 متر مکعب در این معبر را یادآور شد و گفت: به واسطه عدم امکان ورود غلتک به معبر، اجرای شفته آهک در دستور کار مجریان پروژه قرار گرفت.

▫️مدیرعامل عمران و بهسازی شهرداری کاشان همچنین با اشاره به آغاز عملیات پیاده روسازی از 17 فروردین ماه سال جاری در این مکان عنوان کرد: از 700 متر طول پیاده رو مورد نظر، تا کنون 500 متر انجام پذیرفته که انتظار می رود تا پایان بهار این فرآیند نیز به اتمام برسد.

چناری،اجرای 140 متر مکعب بتن C20،حفر کانال به طول 117 متر، بلوک فرش 20*20 نانو و 185 متر جدول بتنی را از جمله اقدامات در زمینه پیاده روسازی در خیابان شهید حسنی‌نژاد(کوچه مسجد محمدیان) برشمرد.

وی، وجود سقف معین در بلوک فرش به صورت روزانه و همچنین ماه مبارک رمضان و تنها در اختیار داشتن محدوده زمانی شبانگاهی را برخی از محدودیت های اجرای این پروژه ذکر کرد.

مدیرعامل سازمان عمران و بهسازی شهرداری کاشان، همچنین اجرای بلوک فرش کوچه اصناف، خیابان میرعماد، باب الحوائج، برخی از معابر فاز دو را از جمله پروژه های در دستور کار این سازمان عنوان کرد.