تاریخ خبر:۱۳۹۹ يکشنبه ۶ مهر | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

در بیست و نهمین هفته چلچراغ توسعه صورت می‌گیرد

بهره‌برداری از دو خودروی آتش‌نشانی و تجهیزات کامل عملیاتی

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کاشان از بهره‌برداری دو خودروی پیکاپ و کامیونت(ایسوزو) 5 تن دو منظوره به همراه تجهیزات کامل عملیاتی در بیست و نهمین هفته چلچراغ توسعه خبر داد.


مهدی بذرافشان، با اشاره به هفتم مهرماه روز آتش‌نشانی و ایمنی، اختصاص بیست و نهمین هفته چلچراغ توسعه به این حوزه را در راستای گرامیداشت این روز ملی عنوان کرد.

وی با اشاره به خریداری و تجهیز خودرو پیکاپ و کامیونت(ایسوزو) 5 تن دو منظوره همراه با تجهیزات ایمنی و عملیاتی، ارزش ریالی اقدامات و موارد مهیای بهره‌برداری سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی در بیست و نهمین هفته طرح چلچراغ توسعه را بالغ بر 20 میلیارد ریال ذکر کرد.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری با بیان اینکه خودرو پیکاپ، به منظور فرماندهی و هدایت عملیات مورد استفاده قرار می‌گیرد خاطرنشان کرد: همچنین کاربرد کامیونت(ایسوزو) 5 تن دو منظوره برای عملیات اطفای حریق و نیز امداد و نجات است.

بذرافشان، در ادامه لباس‌های اطفای حریق و امداد و نجات، کپسول‌های تنفسی، نجات چاه و صعود و فرود، خاموش‌کننده‌های دستی، کلاه ایمنی حریق، کلاه نجات، دستکش حریق، دستکش و طناب نجات،شیلنگ pvc 1.5 , 2.5، لباس‌های فرم رسمی و کفش‌های عملیاتی مأموران و کارکنان را از جمله تجهیزات عملیاتی خریداری شده در این زمینه برشمرد.

وی با بیان اینکه مراسم بهره‌برداری از خودروهای ایمنی ساعت 8:30 صبح روز دوشنبه هفتم مهرماه در ایستگاه 4 آتش‌نشانی واقع در خیابان غیاث الدین جمشید کاشانی با رعایت تمام الزامات و اقتضائات بهداشتی برگزار می‌شود عنوان کرد: در ادامه نیز مانور شهدای آتش‌نشان از ساعت 10صبح در مجتمع تجاری امیرکبیر واقع در چهارراه سلمان فارسی با حضور دستگاه‌های خدماتی شهرستان اجرا می‌گردد.


برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
تملک و تخریب ملک یک میلیارد تومانی در بلوار قطب راوندی تملک و تخریب ملک در بلوار قطب راوندی با صرف 3.8 میلیارد ریال اعتبار صرف اعتبار ۳۰ میلیارد ریالی برای راه‌اندازی سامانه پایش تصویری شهید دکتر زارع در خط مقدم مقابله با کرونا حضور همه جانبه داشت تملک و تخریب ملک 550 متر مربعی با بیش از 15 میلیارد ریال اعتبار 5 متر مربع»،سرانه فضای سبز منطقه یک نجات 5 کوهنورد کاشانی پس از برخورد با گاردریل انجام 5 مورد مطالعات فنی در مورد رودخانه‌های سیلاب‌‌خیز کاشان با وجود گران شدن قیر، بر حجم آسفالت اجراشده افزوده‌ایم «موکب کلمات» تا پایان ماه صفر در خانه طباطبایی‌ها برپاست
اخبار تصویری
پاکبان کاشان چک ۳۵۰ میلیون تومانی را نقد نکرد سماور روشن، آتش را به جان خانه‌ای انداخت «آتش‌نشانی» زیباترین جلوه نقش‌‍آفرینی شهرداری از نگاه مردم است چندین نما از عملکرد شهرداری کاشان در فصل تابستان «چلچراغ توسعه» در کاشان روشن می‌شود آمد بهار جانها نرم نرمک می رسد اینک بهار مشارکت کنندگان در پرداخت عوارض دانش آموزان کاشانی فرهنگ تلاش برای توسعه و آبادانی شهر را فرا گرفتند. مردم و مسئولان کاشان همگام با یکدیگر به پویش توسعه و ابادانی شهر پیوستند