تاریخ خبر:۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

معاون عمران و ترافیک منطقه چهار عنوان کرد

اجرای 20 هزار مترمربع زیرسازی در سطح معابر منطقه 4

معاون عمران و ترافیک منطقه چهار شهرداری کاشان از اجرای 20 هزار مترمربع زیرسازی در سطح این منطقه خبر داد.

محمدرضا دایی بیان کرد: با توجه به درخواست‌های انجام شده و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته و با هدف تسهیل در تردد شهروندان این مساحت از زیرسازی با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال اجرا گردید.

وی در ادامه یادآور شد: کوچه‌های هادی 19، چهارباغ 9، کوچه‌های محله یزدآباد، ناجا یک، صادق 20 و 22، ورودی مسکن مهر، محله ماداب و... از جمله معابری است که عملیات زیرسازی انجام گرفته است.

معاون عمران و ترافیک منطقه چهار شهرداری کاشان در پایان با اشاره به اینکه تا پایان سال جاری دیگر معابر این منطقه بر اساس اولویت‌بندی زیرسازی خواهد شد، از همراهی شهروندان در اجرای پروژه‌های عمرانی در منطقه قدردانی کرد.

برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
اجرای حدود 6.5 میلیارد ریال جدول‌گذاری و بلوک فرش در منطقه دو تنها با عشق به نجات انسان‌ها می‌‌توان سختی‌های آتش نشانی را تحمل کرد مانور شهدای آتش‌نشان در مجتمع تجاری اداری امیرکبیر برگزار شد بی‌سابقه، کیفی‌تر و در عین حال سخت‌تر از پروژه‌های عمرانی شهر در سالیان گذشته 120 میلیون تومان هزینه روزانه تنظیف شهر بهره‌برداری از دو خودروی آتش‌نشانی و تجهیزات کامل عملیاتی بهره‌برداری از نخستین ایستگاه آتش‌نشانی خیرساز در کاشان تأمین تجهیزات سه سال اخیر آتش‌نشانی بیشتر از یک دهه گذشته گردآوری بانک اطلاعاتی نیازهای ایمنی کاشان آغاز دوره آموزشی نیروهای عملیاتی جدید سازمان آتش‌نشانی کاشان