تاریخ خبر:۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

مدیر منطقه یک شهرداری تأکید کرد

افزایش رضایت و تعاملات شهروندان هدف اجرای پروژه درب باغ

مدیر منطقه یک شهرداری هدف از اجرای پروژه بازآفرینی مرکز محله درب باغ را افزایش رضایت ساکنان و همچنین تقویت تعاملات اجتماعی در اینگونه محلات عنوان کرد.

ابوالفضل ساروقیان با تأکید بر کارکرد اجرای پروژه‌های احیا و بازآفرینی، ارتقای تعاملات و مناسبات سازنده اجتماعی را یادآور شد و تزریق حس رضایت و شادابی را اثر مهم دیگر این رویکرد دانست.

وی، عزم و اراده شهردار و حمایت‌های شورای اسلامی شهر در کنار همراهی و همدلی معتمدین و اهالی محله را از عوامل مهم اجرایی شدن این پروژه عنوان کرد.

مدیر منطقه یک شهرداری با اشاره به اینکه پروژه مرکزمحله درب باغ مساحت 2300 متر مربع را در برمی‌گیرد گفت: این مرکز محله، شامل 1400 متر مربع پارک و معابر اطراف، 300 متر مربع فضای ورزشی و بازی و 600 متر مربع فضای پارکینگ است.

وی متذکر شد: علاوه بر 14 میلیارد ریال در بخش عمرانی، حدود 4 میلیارد ریال نیز در زمینه خدمات شهری اعم از تجیهزات، مبلمان و فضای سبز هزینه شده است.

ساروقیان، در ادامه به سایر پروژه‌های چلچراغ توسعه در منطقه یک اشاره کرد و اجرای آسفالت معابر اطراف پارک شهید قدیرزاده و کوچه شهید کاشانیان(دارایی) را یادآور شد و گفت: این پروژه‌‌ها نیز در مساحتی بالغ بر 12 هزار متر و حدود 6.7 میلیارد ریال هزینه به اجرا رسیده است.

وی، همچنین با اشاره به بهسازی معابر بافت تاریخی شامل بدنه‌سازی، کف‌سازی و آسفالت خاطرنشان کرد: کوچه درب باغ تا پانخل، کوچه تاریخی احسان، کوچه آزادی 46 واقع در میدان کمال الملک، کوچه باستان17 در خیابان علوی و کوچه گذر محله واقع در بلوار نماز (محله عباس‌آباد) از جمله معابری محسوب می‌شوند که با صرف 6.5 میلیارد ریال اعتبار بهسازی و مهیای بهره‌برداری شده‌اند.

برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
اجرای حدود 6.5 میلیارد ریال جدول‌گذاری و بلوک فرش در منطقه دو تنها با عشق به نجات انسان‌ها می‌‌توان سختی‌های آتش نشانی را تحمل کرد مانور شهدای آتش‌نشان در مجتمع تجاری اداری امیرکبیر برگزار شد بی‌سابقه، کیفی‌تر و در عین حال سخت‌تر از پروژه‌های عمرانی شهر در سالیان گذشته 120 میلیون تومان هزینه روزانه تنظیف شهر بهره‌برداری از دو خودروی آتش‌نشانی و تجهیزات کامل عملیاتی بهره‌برداری از نخستین ایستگاه آتش‌نشانی خیرساز در کاشان تأمین تجهیزات سه سال اخیر آتش‌نشانی بیشتر از یک دهه گذشته گردآوری بانک اطلاعاتی نیازهای ایمنی کاشان آغاز دوره آموزشی نیروهای عملیاتی جدید سازمان آتش‌نشانی کاشان