تاریخ خبر:۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

با رویکرد کیفیت بصری شهر

زنگ رقابت هنرمندان هنرهای تجسمی برای دیوار مدارس کاشان به صدا درآمد

مدیر فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان گفت: این سازمان با همراهی هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی به مناسبت بازگشایی مدارس «طرح دیوارنگاری مدارس شهر» را به مسابقه گذاشت.

بهنام اعتمادی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی و هنری به علت پیشگیری از شیوع کرونا تعطیل شده است، در راستای کیفیت بصری شهر و ارتقاء روحیه نشاط و امید «طرح دیوارنگاری مدارس» شهر کاشان با دعوت از هنرمندان و دانشجویان هنرهای تجسمی آغاز شد. 

وی با بیان اینکه این رویداد می‌تواند ضمن کیفیت بصری، یک گام موثر در مسیر افزایش روحیه امید در بین شهروندان باشد، زیباسازی هدفمند دیوارهای بیرونی مدارس کاشان، ایجاد زمینه برای بروز خلاقیت‌های هنری مرتبط و انتقال پیام‌های ساده از طریق دیوارنگاری را از اهداف مهم این رویداد دانست.  

مدیر فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان موضوعات برگزاری این طرح را در سه بخش آموزش شهروندی( مقررات شهری، مشارکت شهروندی، قوانین راهنمایی و رانندگی، حفاظت از فضاهای شهری، حفظ تمیزی شهر)، آموزش عمومی( سلامت، بهداشت، تغذیه و ورزش) و موضوع آزاد عنوان کرد و گفت: علاقه‌مندان تا 15 مرداد ماه می‌توانند با ارسال 3 اثر به دبیرخانه دائمی رویدادهای فرهنگی هنری واقع در کاشان - بلوار دانشجو- سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان در این رویداد شرکت کنند.  

اعتمادی با تاکید بر اینکه آثار شرکت داده شده در این رویداد فرهنگی هنری متعلق به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان است، عنوان کرد: هیئت داوران 17مرداد ماه به داوری آثار خواهند پرداخت و بعد از اعلام اسامی برندگان در بازه زمانی اول تا پانزدهم شهریورماه هنرمندانی که آثارشان پذیرفته شده به اجرای آثار بر روی دیوار بیرونی مدارس خواهند پرداخت. ▫️

شایان ذکر است هنرمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی mehrfestival.ir اینستاگرام مراجعه و اخبار تکمیلی فراخوان «طرح دیوارنگاری مدارس شهر» را از این صفحه دنبال کنند.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
تجهیز اتوبوس‌های شهری کاشان به کولر تخریب آزاد سازی ملک در خیابان ملافتح الله نشان «برتر» بر سینه شهرداری کاشان نشست انجام 500 عملیات امداد و اطفای حریق در کاربری‌های مسکونی رسانه‌ها بازوان قدرتمند مدیریت شهری در مسیر تحول و توسعه شهر هستند «علیرضا پورعسگری»؛ آخرین سکان‌دار پارلمان شهری در دوره پنجم انتخاب اعضای کمیسیون‌های چهارگانه تخصصی شورای اسلامی شهر کاشان اجرای بیش از ۴۸۰۰ متر مربع آسفالت در کوچه نارنج ۴ ناوگان حمل و نقل عمومی به استقبال بیست و پنجمین هفته چلچراغ توسعه می‌رود اعتبار 3 میلیارد ریالی برای زیرسازی و آسفالت معابر منطقه چهار