تاریخ خبر:۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

مربی درجه یک شنا:

بازسازی استخر مروارید ضرورتی برای توسعه ورزش شنا

مربی درجه یک شنا، بازسازی مجموعه استخر مروارید را ضرورتی برای توسعه ورزش شنا در کاشان از طریق جذب علاقه‌مندان بیشتر این ورزش عنوان کرد.

روح‌الله حقیقت نیکو، با اشاره به اجرای پروژه بازسازی استخر مروارید گفت: بعد از سال‌ها استفاده از استخر مروارید و فرسوده شدن بخش‌های مختلف این مجموعه الزام بازسازی وبهسازی آن احساس می‌شد.  

وی، با بیان اینکه باید بسیار زودتر عملیات بازسازی استخر انجام می‌شد، خاطرنشان کرد: البته بازسازی‌ها در مقاطعی صورت گرفت که نتوانست نقص‌ها و خلأ به صورت کامل رفع کند.  

این ناجی غریق، سیستم بهداشتی گذشته این استخر را بر اساس افزودن کلر به آب یک فرآیند نسبتا منسوخ دانست و افزود:در حال حاضر اضافه شدن اوزون به این چرخه رایج است که انتظار می‌رود در صورت تجهیز و مدرن کردن سیستم در عملیات بازسازی این فرآیند مدنظر قرار گیرد.  

حقیقت‌نیکو با اشاره به تشکیل تیم شنا در گذشته و عزم میزبانی از مسابقات لیگ، ظرفیت بالای کاشان را در این زمینه یادآور شد و عنوان کرد: ارتقای زیرساخت‌ها می‌تواند مسیر پرورش استعدادهای نوجوان و جوان این رشته مبنا را بیش از پیش مناسب سازد.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
اجرای حدود 6.5 میلیارد ریال جدول‌گذاری و بلوک فرش در منطقه دو تنها با عشق به نجات انسان‌ها می‌‌توان سختی‌های آتش نشانی را تحمل کرد مانور شهدای آتش‌نشان در مجتمع تجاری اداری امیرکبیر برگزار شد بی‌سابقه، کیفی‌تر و در عین حال سخت‌تر از پروژه‌های عمرانی شهر در سالیان گذشته 120 میلیون تومان هزینه روزانه تنظیف شهر بهره‌برداری از دو خودروی آتش‌نشانی و تجهیزات کامل عملیاتی بهره‌برداری از نخستین ایستگاه آتش‌نشانی خیرساز در کاشان تأمین تجهیزات سه سال اخیر آتش‌نشانی بیشتر از یک دهه گذشته گردآوری بانک اطلاعاتی نیازهای ایمنی کاشان آغاز دوره آموزشی نیروهای عملیاتی جدید سازمان آتش‌نشانی کاشان