تاریخ خبر:۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

بیست و سومین چلچراغ توسعه با حضور جمعی از معتمدین محلات پیوند می‌خورد

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری گفت: هفته بیست و سوم چلچراغ توسعه با حضور جمعی از معتمدین محلات در قالب تور یکروزه و بازدید از پروژه‌های شاخص شهرداری با رعایت توصیه‌های بهداشتی از ساعت 7:30 صبح روزپنج‌شنبه 19 تیر ماه در فرهنگسرای علامه فیض کاشانی (ره) آغاز می‌شود.

مهدی بذرافشان، پروژ‌ه‌های این هفته چلچراغ توسعه را شامل ‌بهره‌برداری از پل هدایت سیلاب شاخه دامپزشکی(بلوار قطب راوندی- مقابل کوی حکمت 47)، بهره‌برداری از خیابان "مدافعان حرم" (شبکه 18 متری حد فاصل بلوار شهید معمار تا بلوار شهید فارسی) و اجرای آسفالت معابر سطح منطقه پنج عنوان کرد.  
وی بیان کرد: پل هدایت سیلاب، شاخه دامپزشکی رودخانه سوک چم در بلوار قطب راوندی با ارتفاع 3 متر و اعتبار 35 میلیارد ريال به بهره‌برداری می‌رسد.  
به گفته وی، اجرای کامل پل 30 میلیارد ريال، آسفالت و بهسازی جداول و فضای سبز نیز 5 میلیارد ريال هزینه شده است. ▫️مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری، زیرسازی و آسفالت خیابان " مدافعان حرم" (شبکه 18 متری حد فاصل بلوار شهید معمار تا بلوار شهید فارسی) را با اعتبار 11 میلیارد ريال ذکر کرد و افزود: این شبکه با مساحت 15000 مترمربع و صرف آسفالت 1420 تن به صورت مکانیزه و دستی صورت پذیرفته است.  
بذرافشان، با اشاره به آسفالت دیگر معابر سطح منطقه پنج یادآور شد: این آسفالت معابر به مساحت 15 هزار و 800 مترمربع با صرف آسفالت 1220 تن و اعتبار بالغ بر 7 میلیارد ریال انجام شده است.  
وی، مجموع اعتبار صرف شده برای بهره‌برداری از پروژه‌های بیست و سومین هفته چلچراغ توسعه را بالغ بر 53 میلیارد ریال ذکر و بیان کرد: امید است بهره‌برداری از پروژه‌های مهم شهری بصورت هفتگی و با در نظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی به منظور خدمت‌رسانی شایسته‌تر به شهروندان انجام شود. 
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
اجرای حدود 6.5 میلیارد ریال جدول‌گذاری و بلوک فرش در منطقه دو تنها با عشق به نجات انسان‌ها می‌‌توان سختی‌های آتش نشانی را تحمل کرد مانور شهدای آتش‌نشان در مجتمع تجاری اداری امیرکبیر برگزار شد بی‌سابقه، کیفی‌تر و در عین حال سخت‌تر از پروژه‌های عمرانی شهر در سالیان گذشته 120 میلیون تومان هزینه روزانه تنظیف شهر بهره‌برداری از دو خودروی آتش‌نشانی و تجهیزات کامل عملیاتی بهره‌برداری از نخستین ایستگاه آتش‌نشانی خیرساز در کاشان تأمین تجهیزات سه سال اخیر آتش‌نشانی بیشتر از یک دهه گذشته گردآوری بانک اطلاعاتی نیازهای ایمنی کاشان آغاز دوره آموزشی نیروهای عملیاتی جدید سازمان آتش‌نشانی کاشان