تاریخ خبر:۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

شهردار کاشان مطرح کرد

هدف از انجام فعالیت‌های شهرداری، ارتقای کیفیت زندگی شهروندان است

شهردار کاشان گفت: هدف از انجام فعالیت‌های مختلف شهرداری در موضوعات متنوع، ارتقای کیفیت زندگی شهروندان است.

سعید ابریشمی‌راد در ارتباط زنده تلفنی با برنامه #صبح_سیلک لزوم حمایت و همراهی هرچه بیشتر شهروندان و هماهنگی ارگان‌های مختلف برای پیشبرد فعالیت‌های شهرداری را تأکید و خاطرنشان کرد: حیطه عملکرد شهرداری و انتظارات شهروندان از این نهاد، با همه موضوعات زندگی آنان مثل سلامت، امنیت، فرهنگ و... مرتبط است.  
وی افزود: به عنوان نمونه، شهرداری با ایمن‌سازی معابر به بهبود عبور و مرورها و ترسیم شهری ایمن برای شهروندان کمک می‌کند.  
شهردار کاشان، با اشاره به نقش شورا به عنوان پارلمانی برای بررسی تمامی مسائل شهری تصریح کرد: وظایف زیاد شهرداری‌ها می‌طلبد همه نهادها بویژه شورای اسلامی شهر در اجرای این رسالت سنگین یاری‌گر مدیریت شهری باشند.
 وی با بیان اینکه بیش از 80 درصد جمعیت کشور شهرنشین هستند گفت: توسعه شهرها متضمن توسعه کشور است، لذا رسالت شهرداری‌ها در تحقق توسعه کشور بعنوان حکومت‌های کوچک محلی نقش نمایان‌تری دارند.  
سکاندار مدیریت شهری، اهمیت توفیق خدمتگزاری به شهروندان را تأکید کرد و یادآور شد: شهرداری به عنوان بزرگ‌ترین نهاد خدماتی اجتماعی با اختصاص روزی مثل 14 تیرماه در تقویم ملی به جایگاه مهمی دست یافته است.
وی اضافه کرد: در سایه خدمتگزاری به خلق و احساس با مردم بودن و کارکردن برای کسب رضایتمندی آنان هرروز می‌تواند روز شهردار باشد. 
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
اصطلاح «توسعه» در چند دهه گذشته میراثی جز نابودی کاشان را به ارمغان نیاورده است افزایش رضایت و تعاملات شهروندان هدف اجرای پروژه درب باغ اجرای 5600 تن آسفالت مکانیزه در معابر منطقه سه ایجاد و راه‌اندازی بازار شب جنب بازار مهستان باید همه برای سازندگی کاشان بزرگ قدم برداریم بعد از چند سال، شهامت اجرا کردن ابرپروژه زیرگذر را شورا و شهرداری فعلی پیدا کردند با وحدت و انسجام می‌توان بهترین شرایط خدمت‌رسانی را فراهم کرد اقدامات عمرانی شهرداری کاشان در نقاط مختلف راوند طراحی المان‌های هویت‌ساز برای ورودی‌های شمالی کاشان در حوزه ایمنی و سلامت جامعه اهل تعامل و مماشات نیستیم