تاریخ خبر:۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۲ تير | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

شهردار کاشان عنوان کرد

تایید نقشه معماری پارکینگ چارسو از میان چند گزینه پیشنهادی

بازار کاشان یک بنای ارزشمند تاریخی است که برای شهروندان اهمیت بسیار زیادی دارد. در دهه 30 بدون توجه به ساختار گذشته خیابان‌ها ایجاد شده است و عملا هیچ ورودی شاخص به‌غیر از میرعماد نداریم

بازار کاشان لازم دارد که یک ورودی شایسته و درخور برای آن ایجاد شود چراکه امروز و در طول مسیر خودروها به شیوه نامناسب پارک شده است؛ در نزدیکی بازار کاشان زمینی متعلق به شهرداری وجود دارد و با ساخت پارکینگ در این زمینه می‌توان نیاز آن منطقه را به پارکینگ تامین کرد. 
در دوم مرداد سال 97 مباحث نخست انجام شد و مابقی مباحث به مرکز استان اصفهان واگذار و چندین ماه این کار طول کشید و پس از آن کلیات طرح به تصویب رسید. 
حفاظت و نگهداری از ابنیه تاریخی توسط میراث فرهنگی دغدغه بسیار ارزشمندی است در حالی که تمامی اقدامات لازم برای حفظ این ابنیه تاریخی از سوی شهرداری انجام شده است. 
متن کامل خبر را در لینک زیر بخوانید:
https://b2n.ir/472365 #
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
تجهیز اتوبوس‌های شهری کاشان به کولر تخریب آزاد سازی ملک در خیابان ملافتح الله نشان «برتر» بر سینه شهرداری کاشان نشست انجام 500 عملیات امداد و اطفای حریق در کاربری‌های مسکونی رسانه‌ها بازوان قدرتمند مدیریت شهری در مسیر تحول و توسعه شهر هستند «علیرضا پورعسگری»؛ آخرین سکان‌دار پارلمان شهری در دوره پنجم انتخاب اعضای کمیسیون‌های چهارگانه تخصصی شورای اسلامی شهر کاشان اجرای بیش از ۴۸۰۰ متر مربع آسفالت در کوچه نارنج ۴ ناوگان حمل و نقل عمومی به استقبال بیست و پنجمین هفته چلچراغ توسعه می‌رود اعتبار 3 میلیارد ریالی برای زیرسازی و آسفالت معابر منطقه چهار