تاریخ خبر:۱۳۹۸ جمعه ۲۳ اسفند | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

با توجه به درخواست شهروندان و شرایط موجود مقرر شد

تمدید طرح بخشودگی عوارض شهرداری تا پایان اردیبهشت سال 99

با توجه به درخواست شهروندان و شرایط موجود،تمدید طرح بخشودگی عوارض شهرداری تا پایان اردیبهشت سال 99 مقرر شد.

بنابر تصمیم اتخاذ شده با توجه به شرایط خاص شهر و ضرورت رعایت مقررات اعلام شده از سوی ستاد مبارزه با ویروس کرونا به خصوص جلوگیری از شکل‌گیری اجتماعات و ازدحام مراجعه کنندگان و همچنین با عنایت به دغدغه و درخواست شهروندان و لزوم ایجاد فرصت برابر برای بهره‌مندی از مزایای ویژه طرح بخشودگی عوارض شهرداری، این طرح تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده تمدید شد.

بر این اساس شهروندان می‌توانند در طول بازه زمانی باقی مانده نسبت به استفاده از تسهیلات و مزایای ویژه این طرح نظیر بخشودگی تا سقف 30 درصدی عوارض ساختمانی و همچنین تا میزان 20 درصدی عوارض صنفی اقدام کنند.

توصیه می‌شود شهروندان برای پرداخت عوارض نوسازی و صنفی خود بدون مراجعه به شهرداری از طریق اپلیکیشن‌های بانکی یا سایت شهرداری به نشانی kashan.ir مبادرت کنند.

همچنین شماره تلفن 55463341 راه ارتباطی است که می‌تواند شهروندان را در مورد اطلاعات مورد نیاز و کاهش مراجعه حضوری آنان به شهرداری یاری کند.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
نصب 700 تابلو نامگذاری معابر در سال 98 ممنوعیت حضور در پارک‌ها و بوستان‌های کاشان در روز طبیعت طراحی و تجهیز خودروهای آتش نشانی برای مقابله با کرونا انجام ۴۱ عملیات توسط آتش‌نشانان کاشانی حمایت و مراقبت بهداشتی از پاک‌بانان و خانواده‌های آنان فعالیت اتوبوس‌های شهری کاشان متوقف است آماده‌باش آتش نشانی کاشان در هفته های نخستین سال جدید آخرین چلچراغ توسعه سال 98 با «خیابان میرعماد» پیوند می‌خورد كاشان بدون حادثه شب چهارشنبه آخر سال را سپري كرد اقدامات مختلف قرارگاه پدافند زیستی و پایگاه بسیج شهرداری برای مقابله با کرونا